За новими знаннями до НУБіП України завітали лікарі ветеринарної медицини

2 жовтня 2017 року

З 2 жовтня 2017 року згідно плану-графіку підвищення кваліфікації керівників і спеціалістів Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, керівників і спеціалістів державних установ, які належать до сфери управління Держпродспоживслужби, під керівництвом ННІ післядипломної освіти на базі факультету ветеринарної медицини розпочали роботу курси підвищення кваліфікації за напрямом «Керівники і спеціалісти Держпродспоживслужби та регіональної служби ДВСКН на державному кордоні та транспорті».

На факультеті ветеринарної медицини слухачів курсів підвищення кваліфікації, приймав заступник декана факультету ветеринарної медицини з питань післядипломної освіти Бойко Григорій Васильович.

Слухачів було ознайомлено з новим освітнім курсом розвитку університету та перевагами навчання в НУБіП України. Наголошено, що факультет ветеринарної медицини веде підготовку за двома спеціальностями 211 «Ветеринарна медицина» та 212 «Ветеринарна гігієна, санітарія і експертиза».

Також увагу акцентовано на можливості комерційного стажування фахівців ветеринарної медицини приватних структур на базі факультету ветеринарної медицини та ННІ післядипломної освіти НУБіП України. Наголошено про можливість вступу до університету на програми перепідготовки з наданням другої вищої освіти та магістерські програми, які функціонують в ННІ післядипломної освіти. Особливо підкреслено, що НУБіП України залишився єдиним університетом, що проводить  післядипломну підготовку лікарів ветеринарної медицини за державним замовленням.

Після занять Стегней Микола Михайлович, доцент кафедри анатомії та гістології тварин ім. акад. В. Г. Касьяненка, презентував слухачам курсів підвищення кваліфікації «Музей анатомії». 

Бойко Г.В.

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)