Восьмий міжнародний форум «Інноватика в сучасній освіті» та Четверта міжнародна виставка «World Edu»

28 вересня 2017 року
Київський Палац дітей та юнацтва, вул. І. Мазепи, 13 (м. «Арсенальна»)

25 жовтня 2016 року об 11:00 у Київському Палаці дітей та юнацтва відбудеться урочисте відкриття Восьмого міжнародного форуму «Інноватика в сучасній освіті» та Четвертої міжнародної виставки «WorldEdu».

Організатор: Компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.

Міжнародний форум «Інноватика в сучасній освіті» - найбільш представницький і професійний захід в освітньому просторі нашої країни, спрямований на презентацію, обмін досвідом, узагальнення та поширення інноваційних досягнень, набутих у практичній діяльності навчальних закладів, використання міжнародних освітніх новацій, ознайомлення з засобами навчання, проектами та програмами.

Цьогоріч у роботі форуму візьмуть участь 538 учасників із 24 регіонів України, Канади, США, Великобританії, Польщі, Чехії, Словенії, Франції, Болгарії, Греції та інших країн. Зокрема,

95 – університетів, академій, інститутів, коледжів, технікумів, наукових установ;

12 – закордонних навчальних закладів і міжнародних освітніх агенцій;

350 – загальноосвітніх шкіл, гімназій, ліцеїв, дошкільних і позашкільних навчальних закладів, обласних і міських органів управління освітою;

55 – професійно-технічних навчальних закладів, науково-методичних центрів професійно-технічної освіти;

26 – виробників і постачальників засобів навчання, проектів, сучасних програм і рішень для галузі освіти, видавництв, освітніх порталів.    

Вищі навчальні заклади України презентуватимуть досвід інноваційної діяльності в реалізації Закону України «Про вищу освіту», співпраці з закордонними навчальними закладами, нові форми та технології науково-освітньої діяльності, запропонують підготовчі університетські курси, програми навчання та ознайомлять з умовами вступу в 2017 році.

Представники закордонних навчальних закладів і міжнародних освітніх представництв нададуть інформацію щодо вимог до навчання та умов зарахування, підготовки документів, вступу до бакалаврських, магістерських і аспірантських програм, різних можливостей академічної мобільності, пропозиції грантів та стипендій, поділяться досвідом міжнародної співпраці з закладами освіти України.

Нові підходи до розвитку освітніх послуг, досвід соціального партнерства, впровадження інформаційно-комунікаційних технологій, можливості отримання виробничих професій, які користуються попитом на ринку праці, різноманітні форми профорієнтаційної роботи представлять професійно-технічні навчальні заклади та навчально-методичні центри професійно-технічної освіти.

Загальноосвітні школи, гімназії, ліцеї, дошкільні та позашкільні навчальні заклади, обласні та міські органи управління освітою, заклади післядипломної освіти презентуватимуть досвід співпраці з вищими та професійно-технічними навчальними закладами, впровадження STEM і медіаосвіти в практику роботи навчальних закладів, сучасні психолого-педагогічні технології інклюзивної освіти, нові підходи до вивчення англійської мови, інноваційні технології підготовки фахівців, ефективні підходи до розбудови нової української школи.

Виробники та постачальники засобів навчання, сучасних програм і рішень для галузі освіти демонструватимуть на експозиціях навчальні програми та посібники, методики, індивідуальні програми для перепідготовки та підвищення кваліфікації педагогів, інтерактивне обладнання, програми для дистанційного навчання, навчальні ігри, обладнання для кабінетів і аудиторій, інформаційні сервіси для закладів освіти.

Роботу форуму супроводжує насичена змістовна тематична програма, яка включає 55 конференцій, презентацій, семінарів, круглих столів, майстер-класів за участю керівників, провідних фахівців і науковців Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України, Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України, практичних працівників галузі освіти та представників закордонних навчальних закладів, агенцій, міжнародних представництв. Під час форуму відбудуться:

- Презентація Національної доповіді про стан і перспективи розвитку освіти в Україні. Національну доповідь презентуватимуть президент Національної академії педагогічних наук України В.Г. Кремень та керівники наукових установ НАПН України.

- Нагородження переможців Національного виставкового конкурсу «Видатні наукові та науково-практичні досягнення в освіті» почесною нагородою Лауреат національного виставкового конкурсу.

- Нагородження переможців конкурсу з 9 тематичних. Переможці удостоюються Почесного звання «Лауреат конкурсу» відповідних ступенів та нагороди. На конкурси подано 374 роботи.

З детальною програмою роботи можна ознайомитися на сайті за посиланням http://innovosvita.com.ua/index.php/uk/about-the-exhibition/program

Форум працюватиме у Київському Палаці дітей та юнацтва за адресою: вул. І. Мазепи, 13 (м. «Арсенальна») 25-26 жовтня 2016 р. – 10.00 – 18.00; 27 жовтня 2016 р. – 10.00 – 16.00.

Оргкомітет запрошує на виставку всіх, хто цінує педагогічну майстерність, творчість, кому цікаві інноваційні педагогічні ідеї та технології, хто прагне до особистісного зростання та вдосконалення професійної компетентності, а також учнів, майбутніх абітурієнтів, студентів і їх батьків, які зацікавлені в виборі навчального закладу та програми навчання.

Оргкомітет:  тел./факс: +38 044 498-42-04, 498-42-05, +38 067 656-51-89

E-mail: [email protected]; http://www.innovosvita.com.ua

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook