Тендерний комітет розглянув питання щодо проведення закупівель за державні кошти

20 вересня 2017 року

     19 вересня під головуванням першого проректора Ігоря Ібатулліна відбулося засідання тендерного комітету університету. Він поінформував членів тендерного комітету що загальна економія бюджетних коштів за результатами проведених тендерних закупівель у 2017 році становила 2 290 тис. грн, це є свідченням того, що прозорі, ефективні публічні закупівлі є складовою економічного зростання університету. Тендерні закупівлі за державні кошти проведено з дотриманням добросовісної конкуренції серед учасників, максимальної економії, об’єктивної та неупередженої оцінки тендерних пропозицій тощо.

     Начальник відділу державних закупівель Олена Боярова зазначила, що за поточний рік оголошено 98 тендерних закупівель, в тому числі 80 процедур відкриті торги, 18 – переговорна процедура, в той час як за минулий 2016 рік було проведено 23 тендерних закупівлі, в тому числі 8 процедур - відкриті торги, 15 – переговорна процедура.

     В обговоренні взяв участь заступник голови тендерного комітету, проректор з навчальної і виховної роботи Сергій Кваша, який зазначив, що мінімальна тривалість проведення тендерних процедур становить понад один місяць, тому терміново необхідно активізуватися відповідальним та надати інформацію щодо організації закупівель у IV кварталі 2017 р. в межах бюджетного фінансування.

  

  

 

Ольга Сніжко,
провідний фахівець відділу державних закупівель

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook