Нові знання та уміння отримали керівники і спеціалісти Держпродспоживслужби

16 вересня 2017 року

З 4 по 15 вересня 2017 року згідно плану-графіку підвищення кваліфікації керівників і спеціалістів Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів керівники і спеціалісти державних установ, які належать до сфери управління Держпродспоживслужби, під керівництвом ННІ післядипломної освіти на базі факультету ветеринарної медицини проходили курси підвищення кваліфікації за напрямом «Керівники і спеціалісти Держпродспоживслужби та регіональної служби ДВСКН на державному кордоні та транспорті».

Навчально-тематична програма підвищення кваліфікації включала наступні розділи:
Післядипломна освіта лікарів ветеринарної медицини в Україні;


Музейна справа у ветеринарній медицині;

АПК: перспективи розвитку в сучасних умовах;

Історія ветеринарної медицини;

Засади та порядок здійснення державного контролю за харчовими продуктами та іншими об’єктами санітарних заходів;

Повноваження та обов’язки державних інспекторів. Вимоги законодавства ЄС та Кодекс Аліментаріус, щодо безпечності та якості харчових продуктів;

Нормативне законодавче забезпечення здійснення державного контролю. Про порядок видачі ветеринарних документів та відповідальність за правопорушення в галузі ветеринарної медицини;

Дезінфекція та інші санітарні заходи на транспорті. Сучасні методи та засоби утилізації біологічного матеріалу;

Організація державного контролю за роботою господарств по вирощуванню та утримуванню свиней;

Профілактика і заходи боротьби з АЧС;

Державний контроль за обігом, розподілом та застосуванням ветеринарних препаратів і субстанцій, кормових добавок та кормів;

Законодавство в ЄС та Україні стосовно заборонених ветеринарних препаратів;

Клітинні технології у ветеринарній медицині;

Планування та організація здійснення основних протиепізоотичних заходів в Україні. Державних контроль за їх виконанням;

Профілактика і заходи боротьби зі сказом в Україні, країнах СНД і світі;

Найбільш небезпечні паразитарні хвороби та організація протипаразитарних заходів;

Порядок здійснення державного аудиту постійно діючих процедур, що засновані на принципах системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках.

Після вручення кваліфікаційних свідоцтв заступник декана факультету ветеринарної медицини з питань післядипломної освіти Григовій Бойко провів профорієнтаційну роботу серед слухачів, ознайомивши їх з перевагами навчання і правилами прийому до НУБіП України та умовами вступу на спеціальність «Ветеринарна медицина» та «Ветеринарна гігієна, санітарія і експертиза».

Наголошено про можливість вступу до університету на програми перепідготовки з наданням другої вищої освіти та магістерські програми, які функціонують в ННІ післядипломної освіти.

Увагу слухачів було акцентовано на можливості стажування фахівців ветеринарної медицини приватних структур на базі факультету ветеринарної медицини та ННІ післядипломної освіти НУБіП України.

Григорій Бойко

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015