РОБОТА КУРАТОРІВ ФАКУЛЬТЕТУ ТВАРИННИЦТВА ТА ВОДНИХ БІОРЕСУРСІВ

13 вересня 2017, 17:04

  Для того щоб університет не лише надавав знання студентам, а також здійснював виховну роль, формував у них сумлінне ставлення до навчання та праці, сприяв подальшій професійній підготовці, потрібна постійна робота з молоддю. На факультеті тваринництва та водних біоресурсів, окрім декана та його замісників, цю функцію виконують наставники груп. Куратор академічної групи є головною ланкою у відносинах професорсько-викладацького складу і ректорату зі студентами та їх батьками. Він має допомагати студентам пізнавати й шанувати традиції і статут вищого навчального закладу, швидше адаптуватися в ньому. Робота з батьками теж є обов'язком куратора: контакт із групою неможливий без знання сімейних умов, родинних стосунків, тощо. Робота куратора вищого навчального закладу є свідомою, доцільною діяльністю щодо навчання, виховання і розвитку студентівю.

  Під час зустрічі наставники студентів скороченого терміну першого року навчання (1 та 2 груп) Коропець Лариса Анатоліївна та Кос Наталія Вікторівна ознайомили їх з історією університету та факультету, організацією навчального процесу в НУБіП України, правилами проживання в гуртожитку. Було узгоджено та складено план виховної роботи на навчальний рік на основі концепції виховної системи навчального закладу, планом загальних заходів студентського активу університету, а також особливостей складу групи.

  У групах провели анкетування студентів щодо виявлення організаторських, спортивних та мистецьких здібностей з метою залучення їх до участі у громадському житті, як факультету, так і університету в культурно-масових та спортивно-оздоровчих заходах.

  Такі зустрічі, які проходять зі студентами регулярно, будуть виховувати у них духовні та моральні якості, сприятимуть їх самовихованню, розвитку почуття відповідальності та людяності, що у цілому позитивно вплине на формування професійних якостей.

Т. Антонюк

Доцент кафедри технологій

виробництва молока та м’яса

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook