Кафедра української та класичної мов: знайомимо школярів з журналістикою в освітньому літньому таборі «EuroCamp Happy Press»

11 вересня 2017 року

     Гуманітарно-педагогічний факультет розширив кількість спеціальностей, за якими здійснюється підготовка фахівців. Так, наприкінці травня цього року Міністерство освіти і науки України своїм наказом надало право НУБіП України на професійну підготовку журналістів. Разом із отриманням ліцензії випускова кафедра – кафедра української та класичних мов – отримала новий вектор роботи. Тож і влітку її викладачі продовжували активно готуватися до відкриття нової спеціальності.
      Так, доцент В. Чекалюк презентувала кафедру в освітньому літньому таборі «EuroCamp Happy Press».

     «EuroCamp Happy Press» – це експрес-підготовка медіафахівців (редактор, фотограф, літературний редактор, кореспондент, блогер, рекламіст, PR-фахівець). Діти 8-16 років дізналися про переваги професії медійника, силу професії, ознайомилися з історією вітчизняної журналістики та постулатами засновника сучасної школи журналістики Анатолія Москаленка.

     Загалом мета курсу – ознайомити школярів з основами професії журналіста, етапами редакційно-видавничого процесу. Майстер-клас відвідало близько 100 дітей, тобто вже сто юних професіоналів зможе видати власну газету в рідній школі.

     Окремо зауважимо, що відвідувачами табору були діти воїнів АТО, для яких слова гасла газети «Вір! Терпи! Працюй! Перемагай!» сповнені особливим значенням.

    Під час цікавих табірних справ здіснювалася й профорієнтаціна робота. Старші відвідувачі літньої школи дізналися про те, що відтепер фах журналіста можна буде здобути і в Національному університеті біоресурсів і природокористування України.

Наталія Костриця,
завідувач кафедри української та класичних мов

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій