Підписано угоду про співпрацю з університетом «Асен Златаров», м.Бургас, Болгарія

20 липня 2017, 10:00
Університет «Асен Златаров» створено відповідним указом в 1963 р. Даний навчальний заклад є єдиним в своєму регіоні державним університетом. Університет об’єднує три факультети (технічний, природничий, суспільних наук)та три коледжі (технічний, медичний та туризму).
Приймаючи до уваги підписаний 7 липня 2015 р. протокол про взаємне співробітництво між Міністерством освіти і науки України та Міністерством освіти і науки Республіки Болгарія на 2016- 2019 рр., де передбачені взаємозв’язки між університетами двох країн 11 липня 2017 р. між Національним університетом біоресурсів і природокористування України було підписано угоду про співпрацю з університетом «Асен Златаров», м.Бургас, Болгарія.
З болгарської сторони договір підписала доцент, доктор, ректор Університету «Асен Златаров» Магдалена Миткова.
Відповідальною особою з боку Національного університету біоресурсів і природокористування України - Київ, Україна є проф. Давиденко Н.М.
Договор передбачає довгострокове співробітництво між університетами у сфері освітньої та наукової діяльності, а також у сфері використання передового досвіду і впровадження наукових розробок у навчальний процес, встановлення академічних, наукових і культурних зв'язків, спільну участь у розробці та реалізації інноваційних проектів, обмін навчальними і науковими матеріалами, двосторонню участь у конференціях, воркшопах та семінарах.
Зокрема, в межах підписання даного договору пройде Міжнародна науково-практична конференція «Україна, Болгарія, ЄС: економічні і соціальні тенденції розвитку», яка відбудеться з 8 по 13 вересня 2017 р. на базі Університету «Проф. д-р Асен Златаров».
Також, в межах підписання даного договору організовано стажування для українських науковців в Університеті «Проф. д-р Асен Златаров». Програму стажування за напрямом «Міжнародна економіка і фінанси» було розроблено науковцями болгарських університетів «Проф. д-р Асен Златаров», Бургас, Університету телекомунікацій та зв'язку, Софія та співробітниками кафедри фінансів Національного університету біоресурсів і природокористування України.
 
О.М. Лабенко,

директор ННЦ міжнародної діяльності 

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook