Агрохімсервіс у сучасних технологіях обговорили на міжнародному семінарі, організованому агрохіміками університету

5 липня 2017 року

     Співробітники кафедри агрохімії та якості продукції рослинництва ім. О.І. Душечкіна спільно із ТОВ «Біотех ЛТД», ДП «Агроцентр Єврохім-Україна», компаніями «Avgust» і «Euralis» провели міжнародний науково-практичний семінар «Агрохімсервіс у сучасних технологіях». Участь у ньому взяли представники агробізнесу, освіти, преси та телебачення, загалом 100 чоловік.


     Семінар розпочався із огляду полів пшениці озимої, ріпаку, сої, соняшника, кукурудзи на зерно, який провели доцент Ілля Марчук та Володимир Забалуєв – випускник агробіологічного факультету, а нині менеджер ДП «Агроцентр Єврохім-Україна». Організатори розкрили секрети технології вирощування цих культур, особливу увагу звернувши на систему застосування добрив та захисту рослин, а також на насінництво.

     На теоретичній сесії професор Анатолій Бикін розкрив теоретичні аспекти живлення сільськогосподарських культур, Ілля Марчук представив огляд нових продуктів ДП «Агроцентр Єврохім-Україна» та особливості їх застосування. А випускник факультету Сергій Харусь, який зараз є спеціалістом по мікродобривах у ДП «Агроцентр Єврохім-Україна», звернув увагу на роль водорозчинних мікродобрив як сучасної складової агрохімсервісу рослинництва. Крім того, учасники дізнались про новинки серед стимуляторів росту та засобів захисту рослин.

     Представник німецького відділення компанії EuroChem Agro GmbH Рубен Лейбнер розповів про агрономічні аспекти використання препарату Utec у Німеччині, а головний спеціаліст Global Research and Development, доктор Нілс Бергер - про Entec.

     Можливості сучасного агрохімсервісу із елементами точного землеробства та діагностики живлення рослин продемонстрували компанія «Агролаб» і лабораторія оптимізації живлення рослин.

     Участь у роботі семінару взяли і випускники факультету, а нині – співробітники «Єврохім», менеджери із маркетингу та логічних добрив Вікторія Хижняк, Леся Шуміліна, менеджер компанії «Avgust» Михайло Лук'яненко, директор компанії «Баланс Агро» Олександр Скрипка.

     У процесі обговорення дискусійних питань живлення та удобрення рослин учасники дійшли висновку, що агрохімсервіс у сучасному рослинництві має вагомий вплив на рівень продуктивності сільськогосподарських рослин та прибутки агропідприємств, які останнім часом відчувають загострення потреби у кваліфікованих спеціалістах із агрохімсервісу агробізнесу.

Надія Бордюжа,
доцент кафедри агрохімії та якості продукції рослинництва
Роман Жила,
старший викладач кафедри загальної хімії
  
Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook