Студенти-екологи ознайомилися з експозицією зоологічного музею

25 червня 2017 року

     Під час практики з навчальної дисципліни «Біологія» екологи-першокурсники факультету захисту рослин, біотехнологій те екології відвідали Зоологічний музей. Це один із найстаріших природничих музеїв України, який до речі, на сьогодні є унікальним науково-навчальним закладом.

  

     Варто зауважити, що утворення Зоологічного музею розпочалось зі збирання колекцій зоологічного кабінету Волинського ліцею у м. Кременці (нині Тернопільська обл.). У музеї виставлено для огляду понад 5500 видів тварин, які мешкають в усіх частинах земної кулі. Дуже цікаво, що експозиція побудована відповідно до біологічних класифікацій тваринного світу: найпростіші, губки, кишковопорожинні, безхребетні (молюски, корали, ракоподібні, павукоподібні, комахи) та хребетні тварини (риби, амфібії, рептилії, птахи та ссавці). Також поряд із широко розповсюдженими представниками майже всіх основних груп тваринного світу демонструються не тільки багато рідкісних видів, а й Стеллерова морська корова та Мандрівний голуб – види, винищені людиною протягом останніх 200 років. Експозиція музею налічуює понад 40 видів тварин, які внесено до «Червоної книги України» та міжнародної «Червоної книги».

     Зоологічний музей допоміг студентам на практиці використати набуті протягом семестру знання із дисципліни, а також побачити представників тваринного світу різних ареалів існування, зокрема, Північного полюсу, Азії, Європи, Північної та Південної Америки, Австралії, Нової Гвінеї.

Віталій Гайченко,
професор кафедри загальної екології та безпеки життєдіяльності
Анна Сальнікова,
старший викладач
кафедри загальної екології та безпеки життєдіяльності

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook