Навчання технологіям, технології для навчання: літня школа Майкрософт у НУБіП України стартувала

20 червня 2017 року

     За підтримки компанії Майкрософт-Україна та відділу по роботі з регіональними навчальними закладами НУБіП України на базі факультету інформаційних технологій стартувала літня школа Майкрософт, перша сесія якої була присвячена хмарним технологіям та сервісам в освіті.

     Модератором заходу була декан факультету інформаційних технологій Глазунова Олена Григорівна, яка привітала учасників та виступила з доповіддю про хмарні технології та сервіси в освіті. Під час виступу було проведено опитування аудиторії стосовно використання хмарних сервісів у професійній діяльності, яке продемонструвало готовність часників до змін. Цікавою та пізнавальною для учасників була інформація про модель освіти Сі4 (continuous, computational, collaboration, cloud), у якій хмарні технології є одним з 4-х Сі. Декан факультету ІТ продемонструвала результати системної роботи щодо інтеграції навчальних ресурсів і сервісів Майкрософт у навчальний процес, використання обчислювальних ресурсів Майкрософт для створення віртуальних лабораторій, підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників та професійної сертифікації студентів і викладачів.

     Учасників літньої школи привітав керівник по роботі з РВНЗ Єресько Олег Вікторович, який відзначив, що без використання технологій у організації навчальної діяльності студентів, неможливо стати університетом нового покоління.

 

  

     Про навчання протягом життя, навички ХХІ століття, вміння перевчатися і необхідність завжди бути в курсі всіх сучасних подій розпочала свій виступ керівник по роботі з навчальними закладами компанії Майкрософт Україна Наталія Дорош. Оскільки інформація з кожним роком подвоюється, і пам’ятати про все дуже важко, достатньо пам’ятати, де можна знайти потрібну інформацію. Пані Наталія поділилася основними можливостями, які сьогодні пропонує Майкрософт: Офіс 365, пільгові ліцензійні програми для ВНЗ, середовище для хмарних обчислень Azure, Imagine Academy тощо.

  

 

  

     На он-лайн зв’язку з аудиторією була Олеся Демченко зі Львова, яка є менеджером ІТ-компанії Ракон Ганг, яка є розробником ІТ-рішень для освіти. Зокрема, надає послуги з налаштування платформи EdX на базі платформи Azure. Платформа EdX використовується для створення та використання курсів е-навчання. Олеся порівняла цю платформу з Moodle, яку використовують в українських університетах переважною більшістю.

     Наприкінці першої сесії до слова запросили керівника освітніх програм Майкрософт Яну Курченко. Яна розповіла про можливості для викладачів. Зокрема, про спільноту Microsoft Educator Community, яка використовує спеціально розроблену платформу для обміну досвідом, навчання, тестування, накопичення сертифікатів. Ця інформація викликала жвавий інтерес у учасників, особливо коли Яна запропонувала пройти 2 будь-які курси на платформі та за допомогою промо-кода (який з’явився на екрані) отримати статус Microsoft Innovative Educator.

   

 

  

     Після невеликої перерви, гості мали можливість протестувати ресурси Офіс 365 та поспілкуватися із керівниками Майкрософт. Для учасників розпочалися наступні сесії у форматі тренінгу, які провели Олена Григорівна Глазунова, Тетяна Володимирівна Волошина та Наталія Дорош. Ці тренінги передбачають знайомство учасників з сервісами комунікації, коллаборації, кооперації, зберігання файлів, спільної роботи з документами, створення інтерактивних презентацій, опитувальників, електронних посібників, засобів аналітики тощо, які входять до пакету О365.

 

     Попереду ще кілька днів продуктивної роботи, щоб опанувати мистецтво навчати технологіям з використанням технологій.

Блозва Андрій,
заступник декана факультету ІТ

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook