ПАМ’ЯТНІ ЗУСТРІЧІ

5 квітня 2017, 9:00

Кафедру фізіології, патофізіології та імунології тварин відвідав випускник факультету ветеринарної медицини НУБіП України, а нині - народний депутат Верховної ради України Єдаков Ярослав Юрійович.
Гість цікавився досягненнями кафедри та планами на майбутнє в переддень 100-літнього Ювілею факультету ветеринарної медицини, до якого готується  колектив ФВМ і Університету та вся ветеринарна спільнота України.


Після ознайомлення з навчальними та науковими лабораторіями  кафедри  особливу зацікавленість гостя викликали, зокрема, діяльність навчально-наукової лабораторії кафедри «Центр клітинних технологій у ветеринарній медицині», створеної наказом ректора для забезпечення освітянської, дослідницької та інноваційної діяльності.


В змістовному обміні думками щодо подальшого розвитку кафедри та її підрозділів учасники зустрічі підкреслили необхідність пошуку шляхів прискорення матеріально-технічного переозброєння навчальних та наукових лабораторій кафедри для організації навчально-наукової діяльності  за міжнародними стандартами.
На зустрічі Я.Ю. Єдаков закликав всіх науковців, освітян і практичних працівників галузі ветеринарної медицини об’єднати зусилля в подоланні кризової ситуації, що виникла внаслідок бездумного реформування ветеринарної служби, що завдало вітчизняній ветеринарній галузі значних економічних та моральних  збитків.


У зустрічі взяли участь завідувач кафедри проф. Карповський В.І., професор кафедри Мазуркевич А.Й., заступник декан ФВМ доц. Данілов В.Б. та інші співробітники.

Ю. Харкевич

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015