Київський регіональний етап Студентської баскетбольної ліги України 2017 серед чоловічих команд

16 березня 2017, 20:35
м. Київ, Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця

Переможною ходою крокує по турнірному шляху чоловіча збірна з баскетболу Національного університету біоресурсів і природокористування України.
13 березня наші баскетболісти в рамках другого туру Студентської баскетбольної ліги України дивізіону Б в спорткомплексі Національного медичного університету О.О. Богомольця зустрілись з господарями майданчика.
Після стартового спурту 10-0 від команди НУБіП України стало зрозуміло хто є головним на майданчику. Аграрії раз-по-раз втікали у швидкі відриви, а господарі намагались триматись за рахунок точних три очкових влучань, проте перший період закінчився із невеликою перевагою на користь команди Хотенцевої Олени Вікторівни. Друга частина першої половини проходила під диктовку гостів, які після кількох ефектних атак майже деморалізували суперника.
Після великої перерви «медики» так нічого і не змогли запропонувати своїм суперника за для зміни ходу гри, а збірна НУБіП України продовжувала нарощувати гандикап з великим натхненням.
За кілька хвилин до кінця зустрічі аграрії переважали суперника з різницею «+50», дограваючи останній період резервним складом, виконуючи експериментальні настанови тренера, а вже фінальний свисток зафіксував рахунок 104-50.

Гру третього туру дивізіону Б наша команда проведе 20.03.2017: НУБІП – ККЗ (зал Богомольца, 19:30). Більше інформації та календар ігор турніру можна переглянути на сайті Федерації баскетболу України fbu.ua.