Анастасія Галушка та Тетяна Козачук перемогли у І турі Всеукраїнської студентської олімпіади з історії України

26 лютого 2017 року

     Цього тижня кафедрою історії і політології гуманітарно-педагогічного факультету серед студентів різних інститутів і факультетів було проведено І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Історія України»

 

 

     Учасниками заходу стали представники більшості інститутів та факультетів університету: лісового і садово-паркового господарства, аграрного менеджменту, ветеринарної медицини, гуманітарно-педагогічного, захисту рослин, біотехнологій та екології, механіко-технологічного, юридичного тощо. 
     Приємно вразила кількість учасників – 63 особи, що значно більше, ніж у попередні роки. 

 

 

     Перше та друге переможні місця І етапу олімпіади здобули: студентка факультету захисту рослин, біотехнологій та екології Анастасія Галушка (керівник Наталія Ісакова) та студентка ННІ лісового і садово-паркового господарства Тетяна Козачук (керівник Вікторія Хвіст). 

 

 

     Серед лідерів із найкращими результатами студенти таких факультетів, як захист рослин, біотехнології та екології, лісового і садово-паркового господарства, ветеринарної медицини, юридичного.

 

 

     Переможці І туру будуть делеговані до участі в ІІ етапі, який пройде на базі Житомирського державного університету імені Івана Франка.

 

 

Сергій Білан,
завідувач кафедри історії і політології 

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook