Костюк В.К. з профорієнтаційною метою відвідав рідну Висоцьку ЗОШ І-ІІІ ст., що на Рівненщині

7 грудня 2016, 13:00

На початку листопада проф. Костюк В.К. з профорієнтаційною метою відвідав рідну Висоцьку ЗОШ І-ІІІ ст. на Рівненщині, яку сам закінчив у далекому 1973 році. У теплій дружній розмові з вчителями та учнями школи він розповів про НУБіП України, про традиції навчального закладу, про велику кількість спеціальностей та напрямів, за якими ведеться підготовка фахівців найвищого ґатунку. Професор Костюк В.К. передав директору школи Креденсир В.П. інформацію про університет та факультет ветеринарної медицини, свої останні роботи для музею школи.

Директор Висоцької ЗОШ школи Креденсир В.П. показала шкільний куточок природи, на якому відтворена флора і фауна Українського Полісся, відновлені стенди школи. Вона відмітила, що учні школи не тільки приймають активну участь у різноманітних творчих конкурсах, змаганнях, олімпіадах, а й неодноразово ставали їх призерами та переможцями на районному, обласному й навіть всеукраїнському рівнях. Серед цьогорічних випускників теж є талановиті діти, які можуть стати майбутніми студентами НУБіП України.


Професор Костюк В.К. постійно підтримує зв’язок з керівництвом школи. Він пообіцяв навідатися до школи весною, ще раз поспілкуватися з учнями та постійно ділитися новою інформацією про Національний університет біоресурсів і природокористування України, як один із найпрестижніших аграрних закладів нашої держави.

В. Мельник

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій