Підвищення кваліфікації з питань децентралізації влади та розвитку сільських територій

15 листопада 2016 року

 


     ННІ післядипломної освіти спільно із Тернопільською обласною, Бережанською районною адміністраціями на базі Бережанського агротехнічного інституту провели підвищення кваліфікації працівників апарату райдержадміністрації, районної і міської рад народних депутатів, викладачів інституту та коледжу з питань децентралізації влади та розвитку сільських територій.

     Перед слухачами виступили: Валов Олег Володимирович, заступник голови Тернопільської обласної державної адміністрації; Петровський Володимир Михайлович, голова Бережанської районної державної адміністрації; Молдаван Любов Василівна, д.е.н., професор, заслужений економіст України, головний науковий співробітник ДУ «Інститут економіки та прогнозування НАН України»Попова Ольга Леонтіївна, д.е.н, професор, головний науковий співробітник ДУ «Інститут економіки та прогнозування НАН України»Мартин Андрій Геннадійович, д.е.н., завідувач кафедри землевпорядного проектування НУБіП України.

Изображение

     У виступах було зосереджено увагу на питаннях сільського розвитку в сучасних умовах та консолідації сільських громад, кооперативного руху як одного із шляхів вирішення соціально-економічних проблем на селі, впровадження альтернативних джерел енергії як важливого стимулу розвитку сільських територій, регулюванняземельних відносин в процесі децентралізації влади, формування територіальних об’єднаних громад. Відбулося жваве обговорення присутніми у залі актуальних питань, на які наголошували виступаючі. Учасникам курсів підвищення кваліфікації вручено сертифікати.

М. Кулаєць,
директор ННІ післядипломної освіти  

 

 

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook