Підписано угоду з Шеньянским аграрним університетом

12 жовтня 2016 року

     Між Національним університетом біоресурсів і природокористування України та Шеньянским аграрним університетом підписана рамкова угода про співробітництво, яка базується на Концепції «Один пояс, один шлях», що анонсована головою Китайської народної республіки паном Сі Дзіньпіном. 

     Предметом угоди є співробітництво в підготовці висококваліфікованих кадрів, інтеграція науки, поширення та застосування передових сільськогосподарських технологій.

     Церемонія підписання угод cпільноти аграрних вишів відбулася 9 жовтня в Китаї, в м. Шеньян за участі представників нашого університету – вченого секретаря Оксани Барановської та професора Семена Танчика, а також Болгарського аграрного університету в Пловдиві, Варшавського університету наук про життя, Університету наук про життя Монголії, Киргизького національного аграрного університету, Санкт-Петербурзького державного аграрного університету.  

     Представники делегацій також взяли участь в церемонії відкриття комплексної лабораторії зоонозних захворювань та показового парку садівництва захищеного ґрунту Шеньянского аграрного університету. Були проведенні обговорення в групах за напрямами можливого майбутнього співробітництва. Вчені Шеньянского аграрного університету готові співпрацювати в галузі рослинництва, садівництва, овочівництва закритого грунту, енергетики, тваринництва та ветеринарії.

Володимир Афанасенко,
заступник директора ННЦ міжнародної діяльності
 

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій