УВАГА!!!!! Оголошується набір на курс “АНГЛІЙСЬКА МОВА ДЛЯ АКАДЕМІЧНИХ ЦІЛЕЙ”

6 жовтня 2016 року

Навчально-науковий інститут післядипломної освіти

Центр професійного розвитку кадрів

 
оголошують набір на курс
 
“Англійська МОВА для академічних цілей”
 
До уваги наукових, науково-педагогічних працівників та аспірантів НУБіП України:
в жовтні 2016р. стартує спеціальний курс англійської мови, спрямований на формування розмовних та писемних вмінь і навичок академічного характеру. Незалежно від навчальної дисципліни або галузі дослідження, необхідно уміти правильно організувати власні думки, обґрунтувати їх і ясно та переконливо висловлювати.
 
Навчальний курс «Англійська мова для академічних цілей» спрямований на допомогу слухачам у підготовці навчально-методичних матеріалів, науково-методичних комплексів англійською мовою; написанні наукових статей, есе, рефератів і пропозицій, діловому листуванні, використовуючи різні прийоми і ресурси; значна увага буде приділена умінню підготовки та представленню презентацій на міжнародних конференціях та семінарах.
 
Основні теми семінарів. У цьому курсі учасники розроблять інноваційні способи легкого і ефективного вивчення академічної англійської та поліпшать свої навики у написанні та редагуванні різноманітних наукових праць та офіційних документів; вивчать особливості професійного і міжнародного етикету в діловому листуванні, логічного структурування фактів і даних, вираження  позитивного ставлення і переконливості на письмі; навчаться правилам авто презентації власних наукових результатів, грамотної участі у дискусії; сформують вміння побудови і представлення цікавої презентації тощо.
Тривалість курсу: 6 місяців (8 год на тиждень), всього 180 год
Форми занять: майстер-класи; активні практичні уроки; самостійна підготовка
Заняття відбуватимуться в 2-х групах (Pre-Intermediate and Intermediate)
Формування груп відбуватиметься на підставі попереднього виявлення рівня володіння англійською мовою (тест і усна розмова).
Підсумкова робота після завершення курсу: усна презентація навчальної дисципліни, або наукової тематики та письмова робота у вигляді навчально-методичного комплексу, або навчально-методичних матеріалів англійською мовою
Мінімальна кількість слухачів в групі для початку роботи курсів – 20 осіб
Семінар проводиться на госпдоговірній основі (вартість 3 600 грн.).
Для участі прохання заповнити реєстраційну заявкуза посиланням goo.gl/fxXlsq
Після реєстрації надсилаються реквізити на оплату та детальна програма семінару.
 

Академічне письмо є важливим компонентом академічної грамотності, від якого залежить майбутній успіх у науковій діяльності та міжнародне визнання. Тож не втрачайте час і можливості, приймайте рішення уже зараз.

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)