Студентський науковий гурток кафедри овочівництва

Керівник студенського гуртка:
Слєпцов Юрій Віталійович

канд. с.-г. наук, доцент

 

Студентський науковий гурток „Овочівник” кафедри овочівництва і закритого грунту створений з метою організації та сприяння науково-дослідницької діяльності студентів. Відповідальний за діяльність гуртка – доцент Бобось І.М. та інші співробітники кафедри активно сприяють науково-дослідній діяльності гуртківців.

Основними напрямами діяльності є :

-                                 організація науково-дослідної та винахідницької діяльності;

-                                 освоєння методів досліджень;

-                                 участь у конференціях, семінарах виставках.

Експериментальною базою для діяльності гуртка є овочеве поле НДП «Плодоовочевий сад» та лабораторія з технології вирощування овочів та їх насіння «Овочі» у ВП НУБіП України «Агрономічна дослідна станція»

Наукова спрямованість гуртка:

                                 господарсько-біологічна оцінка сортів (або гетерозисних гібридів) різних видів овочевих і баштанних культур з метою виділення найбільш придатних для вирощування в умовах певної місцевості;

                                  вивчення окремих ефективних елементів технології вирощування овочевих і баштанних культур для одержання високої врожайності та екологічно-безпечної продукції;

                                  інтродукція малопоширених видів овочевих рослин з метою виділення найбільш придатних для вирощування в умовах певної місцевості.

 З метою вивчення сучасних тенденцій виробництва овочевої та баштанної продукції організовуються виїзні заняття в господарства із сучасного виробництва овочевої продукції та підприємства з виробництва насіння овочевих і баштанних культур та засобів їх захисту від хвороб і шкідників.

Для учасників гуртка організовуються відвідування науково-практичних семінарів з питань овочівництва; Міжнародних та всеукраїнських виставок. Кафедра у співпраці з науковим відділом бібліотеки НУБіП України організує семінари-екскурси для дипломників кафедри. Даний захід допомагає інтегруватися студенту в електронну мережу з усіма можливими і наявними в ній ресурсами, і тим самим допомагає прискорити роботу над дипломним проектом.

Щорічно гуртківці приймають участь в конференціях міжнародного, галузевого та міжгалузевого рівнів. За матеріалами науково-дослідної роботи публікують тези доповідей та приймають участь у друкуванні матеріалів у наукових та науково-виробничих виданнях.

В 2016 р. гурток почав активну роботу з соціальним проектом “Живий простір”, який є першим в Україні хабом міського садівництва. Кафедра надала велику колекцію насіння овочевих культур, садивний матеріал багаторічних овочів, а також надала представника кафедри, який став куратором демонстраційних ділянок проекту “ЖП”. Куратором є староста гуртку “Овочівник” – Лепський Андрій. Також студенти кафедри, як бакалаври, так і магістри, стали активними учасниками проекту.

 

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook