Профорієнтаційна робота кафедри соціальної педагогіки та інформаційних технологій в освіті набирає обертів

1 квітня 2016 року

Від початку семестру профорієнтацією охоплено 22 загальноосвітні школи різних регіонів України та 4 коледжі, які готують фахівців за спеціальністю «Соціальна педагогіка». З профорієнтаційною метою майже кожен першокурсник відвідав свою рідну школу. Допомагають залучати на навчання і студенти четвертого курсу, магістранти та аспіранти кафедри.

У продовження цієї роботи 31 березня  завідувач кафедри Петро Лузан, професор Сергій Кубіцький та четвертокурсник Родіон Вегера відвідали Уманський гуманітарно-педагогічний коледж імені Т. Г. Шевченка. Під час профорієнтаційної зустрічі вони поспілкувалися із керівництвом коледжу – заступниками Миколою Дзисюком, Валентином Білошкурським, завідувачем відділення соціальної та корекційної педагогіки Людмилою Сидорчук та завідувачем відділення дошкільної і початкової освіти Зоєю Крамською.

Потому в актовій залі коледжу разом із випускниками вони  переглянули відеоролик про гуманітарно-педагогічний факультет. Потенційних абітурієнтів проінформували про правила прийому до університету,  переваги навчання на факультеті, особливості майбутньої спеціальності. Мова йшла і про специфіку навчального процесу, проходження навчальних і виробничих практик, перспективи працевлаштування, що викликало неабиякий інтерес аудиторії. А про студентське життя, можливості розвивати свої здібності розповів активіст Родіон Вегера.  

На завершення зустрічі чимало випускників висловили бажання продовжити навчання в НУБіП.

 

Ольга Наконечна, старший викладач кафедри

 соціальної педагогіки та інформаційних технологій в освіті

 


Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015