Підведено підсумки І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Трактори і автомобілі»

16 березня 2016 року

    14 березня 2016 року на виконання наказу ректора НУБіП України №1398 від 14.12.2015 р. та розпорядження декана механіко-технологічного факультету №11 від 18 грудня 2015 р. згідно з Положенням про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади, затвердженого наказом МОНмолодьспорту України №1410 від 13.12.2012 р. на кафедрі тракторів і автомобілів проведено І етап Всеукраїнської студентської олімпіади 2015/2016 навчального року з навчальної дисципліни «Трактори і автомобілі».

    Зі вступним словом до учасників олімпіади звернулись члени робочого організаційного комітету К.М. Сєра, О.А. Бешун, В.П. Курка та Я.В. Коваль, які привітали присутніх з відкриттям першого етапу олімпіади та побажали студентам успіхів в інтелектуальному змаганні.

    І етап олімпіади проведено у два тури: перший – теоретичний, який передбачав розв’язання студентами тестових завдань з використанням ПК, другий – полягав у розв’язанні 7 задач різного рівня складності.

    У І етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Трактори і автомобілі» взяли участь студенти 1-4 курсів ОС «Бакалавр» механіко-технологічного факультету та факультету конструювання та дизайну.

    Всі учасники олімпіади продемонстрували високий рівень знань з конструкції і основ теорії мобільних енергетичних засобів.

    Переможцями олімпіади стали: студент 2-го курсу (с.т.н.) Коваленко Димитрій Андрійович – І місце; студент 1-го курсу (с.т.н.) Литвиненко Дмитро Олександрович – ІІ місце; студенти 4-го курсу Кулінський Валерій Васильович і Колісник Олександр Миколайович ІІІ місце (набрали однакову кількість балів), з чим ми їх і вітаємо та бажаємо творчих здобутків і подальших успіхів у навчанні.

 

 

Олексій Бешун

доцент кафедри тракторів і автомобілів

 


Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook