Команда факультету тваринництва та водних біоресурсів – призер університетських змагань з вільної боротьби

2 березня 2016 року

В рамках проведення 59-ї спартакіади студентів НУБіП України 1 березня в навчальному корпусі № 9 відбулися змагання з вільної боротьби. Факультет тваринництва та водних біоресурсів на них представляли Денис Іонов, Роман Тимчук, Андрій Хомич і Станіслав Кухарський

Найвдалішим був виступив студента магістратури першого року навчання напряму підготовки «Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва» Станіслава Кухарського. Під час зважувань спортсмен не потрапив у звичну для себе вагову категорію до 84 кг і вперше був змушений виступати у ваговій категорії до 96 кг. Проте Станіслав не розгубився, переміг усіх суперників та посів перше місце.

А завдяки вдалому виступу наших спортсменів в інших вагових категоріях, в загальнокомандному заліку команда факультету тваринництва та водних біоресурсів посіла третє місце.

Вітаємо наших переможців та бажаємо їм нових спортивних досягнень!!!