Студент факультету тваринництва та водних біоресурсів Поміркований Олександр – чемпіон м. Києва та призер міжнародного турніру «Кубок Полісся» з кіокушин карате

27 лютого 2016 року

Активна позиція не тільки у навчальному процесі, але й у спортивному житті завжди була притаманна студентам факультету тваринництва та водних біоресурсів. Не виключення цьому і нинішня молодь, яка навчається на нашому факультеті. Яскравий приклад тому – студент четвертого курсу напряму підготовки «Водні біоресурси та аквакультура» Поміркований Олександр, який не тільки навчається на відмінно, а й демонструє високі досягнення в спорті. Так, на відкритому чемпіонаті м. Києва серед чоловіків з кіокушин карате, що проходив 30 січня, він переміг усіх суперників та посів перше місце у ваговій категорії до 80 кг.

А вже на міжнародному турнірі, що пройшов 20 лютого у м. Гомель (Республіка Білорусь), наш спортсмен дійшов до фіналу і посів друге місце у своїй ваговій категорії.

Бажаємо Олександру нових спортивних перемог і звершень!!!