Співпраця з Механіко-машинобудівним інститутом Національного технічного університету України КПІ

19 лютого 2016, 11:32

18 лютого викладачі факультету конструювання та дизайну Ромасевич Ю.О. та Шевчк О.Г. відвідали захист дипломних проектів ОС Спеціаліст, який відбувся у Механіко-машинобудівному інституті НТУ України „КПІ”. Після проведення захисту член ДЕК проф. Губарев О.П. люб’язно запропонував нашим викладачам ознайомитись з матеріально-технічною базою кафедри прикладної гідроаеромеханіки та механотроніки. Під час проведення імпровізованої екскурсії проф. Губарев О.П. виявив бажання щодо налагодження співпраці між НТУУ „КПІ” та НУБіП України, у тому числі у сфері навчальної діяльності. Сподіваємось, що така співпраця буде реалізована у недалекому майбутньому.

Крім того, наші викладачі отримали інформацію стосовно можливості участі студенів факультету КД у роботі Літньої школи „Механотроніка в машинобудуванні”, оскільки на офіційному сайті школи вже зареєстровано 4 студенти нашого факультету.


Під час захисту дипломного проекту
Проф. НТУ України КПІ Губарев П.О. та доц. НУБіП України Ромасевич Ю.О. в навчальній лабораторії

 Доц. каф. конструювання машин та обладнання, заступник на громадських засадах декана факультету КД з наукової роботи, доц. Ромасевич Ю.О.

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook