З Днем студента

19 листопада 2015 року
Актовий зал

19 листопада 2015 року в актовому залі відбувся урочистий захід «Вдалий старт – 2015», присвячений Міжнародному дню студента. Свої таланти продемонстрували першокурсники Ніжинського агротехнічного коледжу та Ніжинського агротехнічного інституту. Свято було насичено різними віршованими, музичними привітаннями та сучасними танцями.

Найактивніші студенти коледжу були нагороджені грамотами в номінаціях: «Відмінник навчання», «Кращий студент-науковець», «Спортсмен року», «Громадський діяч», «Людина обраної професії». Подяками за активну участь у зміцненні матеріально-технічної бази закладу відзначені студенти, котрі приймали активну участь у ремонті головного корпусу та прилеглої території. Визначено кращу групу коледжу. Всі нагороджені були відзначені солодкими призами.

За активну участь у громадському житті, науковій та спортивно-масовій роботі, допомозі в організації й проведенні заходів, адміністрація Ніжинського агротехнічного коледжу відзначила грамотою студентську раду коледжу і зробила їй цінний подарунок (кольоровий принтер).

 

Валерія Дорошенко, культорганізатор

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015