Сила нескорених

15 жовтня 2015 року
Читальний зал
День захисника України –
Мужності й геройства свято.
І ми вклоняємося тим,
Хто літ тому назад багато
І тим, хто нині з автоматом
Наш спокій береже і захищає,
Всю нашу велику родину,
Рідну землю свою – Україну!

      «Сила нескорених» – саме під таким гаслом українці вперше відзначали свято Дня захисника України 14 жовтня 2015 року.

      «14 жовтня, Покрова Пресвятої Богородиці, ще з козацьких часів був святковим днем захисників Вітчизни. Тому, минулого року, свідомо викреслюючи з українського календаря чуже, штучно до нас привнесене свято російської армії-окупанта, я цілком природно зупинив свій вибір на 14 жовтня», – зазначив Петро Порошенко.

     Свято встановлено з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності й територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві.

     15 жовтня 2015 року в Ніжинському агротехнічному коледжі до Дня захисника України проведено відкритий виховний захід. На зустріч зі студентами були запрошені шановані гості – учасники бойових дій на сході України, справжні захисники Батьківщини. Студенти уважно слухали розповіді зовні звичайних, але внутрішньо загартованих чоловіків про військове побратимство, взаємопідтримку, самопожертву і, звичайно ж, – про велику й безкорисну любов до своєї землі, свого народу, своєї України. Усі слова, як благодатне зерно, лягали в ґрунт моральності підростаючого покоління.

     Напередодні Дня захисника України студентами Ніжинського агротехнічного коледжу було написано листи-звернення до воїнів, що стоять на передовій, із побажаннями якнайшвидшого повернення додому живими та неушкодженими, а також організовано виставку плакатів на патріотичну тематику.

Тетяна Шеїн, заступник директора з навчально-виховної роботи
Ольга Кисла, викладач циклової комісії соціально-гуманітарних дисциплін

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)