Першими в легкоатлетичній естафеті стали студенти факультету аграрного менеджменту

7 жовтня 2015 року

У рамках спартакіади серед студентів 6 жовтня на стадіоні НУБіП України відбулися змагання з легкої атлетики. З вітальним словом до учасників змагань звернувся ректор університету Станіслав Ніколаєнко. На спортивне свято завітав заступник міністра молоді та спорту України Микола Даневич.

У програмі змагань – чоловіча і жіноча естафети. Чоловіки змагалися у дистанціях 800 м-600 м-400 м-300 м-200 м-100 м, а жінки – 400 м-300 м-200м-100 м.
     15 команд продемонстрували волю до перемоги і показали вражаючі результати. Глядачі та адміністрація факультетів палко вболівали за своїх, а особливо декани факультетів аграрного менеджменту – Анатолій Остапчук і його заступник Олександр Новак, землевпорядкування – Тарас Євсюков, інформаційних технологій – Олена Глазунова, конструювання та дизайну – Зіновій Ружило і його заступник Олег Марус та інші.

Серед чоловіків третє місце посіла команда факультету аграрного менеджменту, друге – агробіологічний факультет, перше – факультет землевпорядкування.

Серед жінок третьою стала команда ННІ лісового і садово-паркового господарства, другою – економічного факультету, першою – факультету аграрного менеджменту.

В загальному підсумку третє місце посіла команда ННІ лісового і садово-паркового господарства, друге факультету землевпорядкування і перше факультету аграрного менеджменту. Нагородження проводив ректор Станіслав Ніколаєнко та Микола Даневич. Призери отримали медалі, грамоти, кубки, а також квитки на футбольний матч Україна-Іспанія.

Проректор з навчальної і виховної роботи Сергій Кваша привітав чемпіонів і призерів, а також подякував учасникам змагань за боротьбу на дистанції, вболівальникам – за палку підтримку, кафедрі фізичного виховання – за високий рівень організації та кваліфіковане суддівство.