Чи корисний для вас був курс «Етнокультурологія»?

25 червня 2025 року

       Таке запитання поставила викладач кафедри культурології Наталія Головата студентам спеціальності «Агроінженерія» механіко-технологічного факультету після закінчення курсу. Багато писати не треба. Відповіді говорять самі за себе:
«Курс етнокультурології став для мене складовою особистісного зростання. Він відкрив для мене очі на глибину культурної спадщини мого народу, дав змогу краще зрозуміти витоки нашої ідентичності»
Максим Дідиченко
«Курс етнокультурології допоміг мені по-іншому подивитися на професію: я усвідомив, що збереження культурної спадщини повинно йти поруч із технічним прогресом і, впроваджуючи сучасні аграрні технології, важливо не руйнувати традиційні форми господарювання, які мають глибоке коріння…»
В. Миколаєвський
«Курс дав мені не лише знання про етнос, культуру, традиції, а і сформував розуміння своєї місії у збереженні культурної спадщини, зробив мене більш свідомим громадянином, який буде поєднувати технічний прогрес із культурними цінностями»
Артем Дізан

«Результат цього курсу – не просто знання, а відчуття причетності до чогось великого, що дає опору та впевненість, особливо у часи випробувань, коли збереження культурної спадщини стає питанням національної стійкості»
Вячеслав Тараненко
«Вивчення етнокультурології додає можливостей для розуміння інструментів міжкультурного діалогу. Агроінженерія пов'язана із міжнародним проєктами, партнерськими відносинами, переговорами, а знання культурних цінностей сприятиме уникненню деяких помилок»
Назар Чепурний
«Вивчаючи етнокультурологію, зрозумів, що культура – це не лише минуле, а й сучасний інструмент для досягнення успіху»
Максим Здоровець
«Цей курс допоміг глибоко зрозуміти як регіональні особливості України, так і риси і характеристики українського менталітету в цілому. Тепер я зможу розповісти, хто такі українці, довести, чому ми не такі. Як інші, чому маємо право на самостійність і незалежність»
Катерина Бабич

«Чи потрібна етнокультурологія механікам? Звісно, бо вчить не забувати про своє, рідне…Навіть розробляючи новий трактор, можна дати йому таку назву, щоб було зрозуміло: він український!»
Сергій Воробйов
«Курс етнокультурології виявився для мене не просто навчальною дисципліною, а справжнім відкриттям, а знання, які я здобув, допоможуть мені бути більш свідомим громадянином, вихованою та толерантною людиною»
Артем Мисник
«Сучасний агросектор – це не лише поле, ферма, техніка, а й постійна освіта, агротуризм, культурні ініціативи, фестивалі на базі господарств… Тут без етнокультурології не обійтися!»
А.Кондратюк
«Курс етнокультурології – справжнє вікно у глибини культури, традицій та історичної пам'яті. Його користь я відчуваю як на інтелектуальному рівні, так і на особистісному – відчуття єдності з рідною землею і предками»
С.Колісніченко
«Курс формує повагу до рідного, допомагає зрозуміти унікальність українства. Це потрібно для того, щоб не втратити себе у глобальному світі і продовжувати українську славу»
Олександра Спасібка


 

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook