Вчимося впроваджувати зміни і управляти ними, розвиваємо стратегічне мислення, формуємо навички професійного прийняття фінансових рішень на ігровому полі CashFlow

5 березня 2025 року

   Під час практичного заняття з дисципліни «Управління змінами» здобувачі другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 073 «Менеджмент» освітньої програми «Менеджмент організацій і адміністрування» за допомогою відомої і популярної трансформаційної гри «Cashflow», розробником якої є Роберт Кійосаки (видатний американський бізнесмен, інвестор, письменник), розвивали практичні навички у побудові фінансових стратегій шляхом адаптації до змін зовнішнього середовища.

   Заняття розпочалося з короткого теоретичного ознайомлення та інструктування учасників щодо правил гри й обґрунтування її зв’язку із реальними фінансовими концепціями. Гра «Cashflow» унаочнено моделює життєві фінансові ситуації допомагаючи розвивати стратегічне мислення з питань управління грошовими потоками, набувати управлінського досвіду у прийнятті фінансових рішень, усвідомлювати переваги командної роботи та об’єднувати зусилля для досягнення спільної мети.
   Під час ділової гри здобувачі другого (магістерського) рівня вищої освіти, моделюючи процес прийняття реальних фінансових рішень, розподіли ролі отримавши відповідний власний сценарій з певним стартовим капіталом, доходами, витратами та боргами. Протягом гри учасникам доводилося балансувати між поточними витратами, заощадженнями та інвестиціями, обираючи оптимальні стратегії для досягнення фінансової незалежності.
Важливим аспектом, як пріоритетної складової успішного менеджменту і компетентностей менеджера-лідера, які студенти відпрацьовували під час трансформаційної гри «Cashflow» у результаті прийняття спільних рішень, аргументації обраної позиції, пошуку компромісів – є розвиток комунікативних навичок та вдосконалення методів командної роботи.
   Сучасні методи викладання дисципліни «Управління змінами» для здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 073 «Менеджмент» освітньої програми «Менеджмент організацій і адміністрування» демонструють дієві підходи до навчання, що не тільки підвищують залученість і вмотивованість студентів, але й формують у майбутніх професіоналів у сфері управління практичні навички щодо прийняття ефективних управлінських рішень, що стануть їх безпосередньою конкурентною перевагою на ринку праці.
   По завершенню ділової гри відбулося жваве обговорення результатів, де кожен здобувач вищої освіти представив свій власний шлях до фінансового успіху аналізуючи та оцінюючи причини невдач. Зазначене дало можливість студентам обмінятися досвідом та зробити важливі висновки для подальшого навчання. 
 
Катерина Носар,
староста групи здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 073 «Менеджмент»
освітньої програми «Менеджмент організацій і адміністрування»
Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook