Підсумки листопада розглянули на вченій раді факультету тваринництва та водних біоресурсів
20 листопада 2024 р. за головування Руслана Кононенка відбулося засідання вченої ради факультету тваринництва та водних біоресурсів.
На початку засідання, Руслан Володимирович привітав наше студентство з Міжнародним днем студента і вручив Грамоти та Подяки за високі успіхи у навчанні, вагомий внесок у розвиток студентського самоврядування, активну участь у громадському та спортивному житті факультету. Крім цього були вручені кубки і медалі, які студенти нашого факультету завоювали у різних видах спорту:
- на фестивалі Аграрна Республіка 2024 – за 1 місце з дартсу, за 1 місце з перетягування канату, найкраща команда за економікою: «Спілка Рибалок України»;
- на фестивалі "Дебют першокурсника" – 1 місце;
- в рамках спартакіади серед студентів НУБіП України – 2 місце з перетягування канату серед чоловіків та 2 місце з перетягування канату серед дівчат;
- Неведров Михайло – студент 1 курсу спеціальності ВБР – 3 місце з вільної боротьби на Кубок Києва, 3 місце з української боротьби на поясах на кубок Голосіївського району
- Жигайло Сніжана – студентка 4 курсу спеціальності ВБР – змагання Чемпіонату Світу з веслування на човнах "Дракон" (Філіппіни, м. Пуерто-Принцеса). В результаті виступу отримали ліцензію (в змішаному класі Д-12) на Всесвітні ігри 2025 року які будуть проходити в м. Ченду, Китай. А також взяли бронзу на дистанції 200 м в жіночому класі Д-12 та золото на дистанції 500 м в змішаному класі Д-22.
Також заслужені дипломи отримали: завідувач кафедри гібробіології та іхтіології Наталія Рудик Леуська – диплом доктора біологічних наук, старший викладач кафедри гідробіології та іхтіології Максим Халтурин – диплом кандидата біологічних наук та старший викладач кафедри аквакультури Михайло Леуський – диплом кандидата біологічних наук.
Далі були розглянуті питання порядку денного. Першим питанням, був розгляд кандидатур на заміщення вакантних посад: професора кафедри біології тварин – доктора с.-г. наук, професора Анни Лихач та доцентів кафедр: аквакультури – кандидат с.-г. наук, доцент Ірини Кононенко, генетики, розведення та біотехнології тварин – кандидат с.-г. наук, доцент Василя Бочкова, технологій у птахівництві, свинарстві та вівчарстві (2 кандидатури) – кандидат с.-г. наук, доцент Сергія Грищенко та кандидат с.-г. наук, доцент Миколи Грунтковського. За результатами таємного голосування всі кандидатури були рекомендовані до продовження виконання обов’язків на відповідній посаді.
Потому, помічник декана з міжнародної роботи Людмила Зламанюк доповіла план міжнародної діяльності факультету тваринництва та водних біоресурсів на 2025 рік та участь в ній кафедр факультету, який після обговорення був прийнятий за основу.
Далі згідно порядку денного, заслухали інформацію щодо розширення міжнародної співпраці: в рамках грантового проєкту «Стале продуктивне тваринництво та добробут тварин» (SULAWE від англ. "Sustainable Livestock Production and Animal Welfare") на прикладі стажування в Люблянському університету (Словенія, м. Любляна) заслухали доктора с.-г. наук, професора Сергія Рубана та міжнародної програми INTERACT 2.0. на прикладі стажування у Вроцлавському природничому університеті (Wroctaw University of Environmental and Life Sciences) (м. Вроцлав, Польща), доповіли кандидат с.-г. наук, доцент Ігор Ільчук та PhD Владислав Пітера. Інформація викликала зацікавленість та жваве обговорення серед членів вченої ради.
Вченою радою також були рекомендовані до друку навчально-методичні матеріали, підготовлені науково-педагогічними працівниками факультету.
За усіма пунктами порядку денного проведено обговорення та шляхом відкритого голосуванням 22 членами вченої ради прийняті відповідні рішення.
Підводячи підсумки вченої ради декан факультету наголосив, на обов’язковому і неухильному дотриманні правил повітряних тривог, для збереження здоров’я та життя співробітників і студентів факультету.
Людмила Зламанюк,
секретар вченої ради факультету
тваринництва та водних біоресурсів