Збори трудового колективу у ВСП «Мукачівський фаховий коледж НУБіП України»

29 листопада 2024 року
Звіт директора є обов’язковим щорічним заходом, що покликаний забезпечити прозорість, демократичність і відкритість управління закладом освіти.
28 листопада 2024 року у ВСП «Мукачівський фаховий коледж НУБіП України» відбулися збори трудового колективу, на яких було заслухано і обговорено звіт про роботу адміністрації за 2024 рік та перспективи розвитку на 2025 рік. 
Цьогоріч у роботі зборів взяли участь почесні гості — Оксана Барановська, учений секретар НУБіП України, Олена Яра, декан юридичного факультету НУБіП України, куратор коледжу, голова Наглядової ради, Олександр Гарновдій, голова Асоціації виноградарів, виноробів та дистиляторів Закарпаття, Віктор Тереля, заступник директора департаменту агропромислового розвитку Закарпатської ОДА, Анатолій Окаєвич, начальник Мукачівського районного управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області, Кісельова Наталія Василівна, спеціаліст Казначейської служби м. Мукачево.
 
Юрій Садварі розпочав виступ словами вдячності захисникам України, завдяки яким ми маємо можливість працювати, навчати і виховувати молоде покоління, тому сьогодні, як ніколи, ми не маємо морального права не зважати на це. Крім того зауважив, що для нього, як директора, важливо, аби здобувачі освіти, педагоги, працівники та батьки були активними учасниками освітнього процесу, ініціювали різні справи й разом їх реалізовували, спільно вирішували проблеми.
 
Звітуючи перед колективом, Юрій Юрійович наголосив, що цього року, попри всі економічно-фінансові труднощі через війну Росії проти України, в жорсткій конкурентності з іншими навчальними закладами, ми провели порівняно досить успішну вступну кампанію, нам вдалося «зберегти» студентів, зміцнити матеріально-технічну базу, підвищити якісний показник роботи, завдяки чому коледж знаходиться на належному рівні серед інших закладів структури нашого базового Університету.
Аналізуючи роботу за звітній період слід зауважити, що заклад йде в ногу з часом. Використання інноваційних технологій в освітньому процесі дало змогу покращити зміст навчання, вдосконалити методи і форми навчання, активізувати та індивідуалізувати його. Першочерговим свої завданням колектив вважає забезпечити набуття випускниками знань та умінь з кожної освітньо-професійної програми, підготувати їх до самостійної творчої професійної діяльності, сформувати соціально зрілу, морально стійку особистість.
 
У виступі Юрій Садварі зазначив, що важливою складовою навчально-методичної роботи закладу є виявлення, розвиток і реалізація потенційних можливостей здобувачів освіти. Це питання педагоги вирішують творчо і відповідально. Як результат, якість такої роботи та викладацький професіоналізм засвідчують перемоги та успіхи здобувачів освіти у предметних олімпіадах, конкурсах, науково-практичних конференціях, семінарах, а кількісний показник їх високий. Але попри все, ми не повинні забувати, що вироблення дієвих механізмів мотивації до навчання студентів та діяльності викладача мають бути пріоритетом у реалізації освітніх завдань.
 
У звітній доповіді директор коледжу детально проаналізував роботу всіх напрямків, що забезпечують освітній процес: навчальну роботу, виховну, методичну, кадрове забезпечення та якісний склад педагогічних працівників у 2024 році, контингент студентів за формами навчання, розвиток матеріально- технічної бази, інформував про фінансово-економічну діяльність упродовж звітного періоду, відмітив роботу Студентського сенату, яка цьогоріч значно пожвавилась.
 
Підбиваючи підсумки, доповідач окреслив ряд першочергових завдань, які має вирішити колектив у прийдешньому 2025 році, наголосив, що саме сучасне життя диктує колективу зміну всієї філософії освітньої, навчальної роботи, переорієнтацію освітнього процесу, досліджень, формування у студентів правильного світогляду, високої морально-етичної культури та культури побуту. А це зобов’язує усю коледжівську спільноту нести відповідальність за економічне, культурне і загальне благополуччя суспільства, за формування патріотизму, свідомості і моральності, освіченості та культури молоді, а, головне, - за якісне навчання та хороший відпочинок. 
Завершуючи виступ, Юрій Юрійович висловив подяку ректору Університету Вадиму Ткачуку, президенту Станіславу Ніколаєнку, Оксані Барановській, Оксані Тонсі, Олені Ярі, Наталії Овдій, Анатолію Діброві, деканам, кураторам нашого коледжу, завідувачам кафедр, науковцям, нашим роботодавцям, директорам гімназій міста та району, викладачам, студентам за тісну співпрацю та підтримку у реалізації взятого курсу на досягнення Мукачівським фаховим коледжем європейського рівня, що є вкрай важливим як для нас, так і для нашої України!
У обговоренні доповіді взяли участь Марія Яцик, заступник директора з навчальної роботи, Вікторія Попович, заступник з виховної роботи, Ігор Грубінка, завідувач навчально-виробничої практики, Вікторія Дзямко, голова Студентського сенату, Ілля-Олександр Застулка, викладач циклової комісії агрономічних дисциплін. Виступаючі детально проаналізували роботу своїх структурних підрозділів, зокрема закцентували увагу на якісних показниках та кінцевих результатах, які на разі є досить високими і свідчать про активну творчу діяльність педагогічного колективу та відповідальність усіх працівників. Зокрема, у звітному році освітній процес відбувався відповідно до графіку, рух студентів помітний, але причини цьому ми знаємо, якісний показник навчання хороший, зауважила Марія Яцик.
 
Щодо виховної роботи, то вона упродовж року була насиченою і різноплановою. Проведено багато заходів: конкурси, виховні години, круглі столи, флешмоби, літературні години, виставки, благодійні акції тощо. Відрадним є те, що активно працює Студентський сенат. 
Аналізуючи практичне навчання, слід зауважити, що цього року пожвавилась співпраця з роботодавцями, збільшилась кількість баз виробничої практики, укладено нові договори на проходження практики здобувачами освіти за всіма освітніми програмами, — наголосив Ігор Грубінка.
 
Значна робота зроблена на відділенні агрономічних дисциплін. Ілля-Олександр Застулка відмітив, що у 2024 році обладнано сучасну лабораторію геодезії та землевпорядного проєктування, закуплено сучасні електронно-геодезичні прилади, сучасний ДРОН, досягнуто домовленості про закупівлю геодезичного та комп’ютерного обладнання, активно проходить підготовка до акредитації спеціальності 193 Геодезія та землеустрій.
 
У підсумку виступаючі зазначили, що робота дирекції у 2024 році була позитивною, а звіт схвалили.
До обговорення звіту долучилися і почесні гості. Віктор Тереля подякував за можливість бути на зборах, зауважив, що Рада роботодавців тісно співпрацює з коледжем, готова надавати допомогу у працевлаштуванні здобувачів освіти, сприяти покращенню матеріально-технічної бази.
 
Високу оцінку роботи дирекції та колективу дали представники базового Університету Олена Яра та Оксана Барановська. Вони відзначили, що колектив працює і працює неабияк. На належному рівні і навчальна робота, і виховна, практична підготовка, працює Студентський сенат, є співпраця з Університетом, зокрема з юридичним факультетом. Загалом, динаміка у закладі позитивна. Університет сприятиме ще тіснішій співпраці, врахує побажання керівництва фахового коледжу і бажає колективу подальших успіхів.
Гості висловили впевненість у високому професіоналізмі керівника, умінні приймати важливі управлінські рішення, організовувати діяльність педагогічного колективу і запропонували звіт про роботу адміністрації за 2024 рік та перспективи розвитку на 2025 рік схвалити. 
Переконані, будь-які зміни — це нові можливості! Рухаємося вперед!
 
Аліса Чорі,

секретар педагогічної ради 

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook