ЯК КОМПАНІЯ КОНТІНЕНТАЛ ІНТЕГРУВАЛА АГРОДРОНИ?

14 серпня 2024, 12:55

 Як агродрони можуть оптимізувати процеси в сільському господарстві на великих площах, підвищити ефективність виробництва, та які проблеми можуть виникнути під час їх впровадження? Чесні історії про факапи та невдачі від Євгена допоможуть уникнути помилок і отримати цінні поради.

  Черговий онлайн-вебінар відбувся 13 серпня 2024 року за участі викладачів кафедри сільськогосподарських машин та системотехніки ім. акад. П.М. Василенка, організований компанією "АГРОНІКС ЮА" - офіційним імпортером агродронів "DJI" AGRICULTURE в Україні та «Контінентал Фармерз Груп» – сільськогосподарська компанія з міжнародними інвестиціями.

 

 

 Спікери:

 Євген Корнієнко, Керівник агрономічного моніторингу полів "Контінентал Фармерз Груп". Магістр з агрономії. Займається створенням карт завдань для с/г техніки, моніторингом розвитку культур за допомогою віддаленого зондування, оновленням контурів полів після посіву, технічним супровідом і адмініструванням щорічного агрохімічного аналізу грунтів в компанії, валідацією і аналізом даних картування урожайності полів.

 Микола Черняк, CEO Agronix. Кандидат С.Г. наук (PhD in Agriculture). Експерт із внесення ЗЗР агродронами. Проводить досліди з виробниками ЗЗР і насіннєвими компаніями (FMC, АХТ, UPL, Monsanto, Bayer, Syngenta та ін.). Пройшов шлях від найманого працівника до пілота та власника компанії.

 

 

Чому Контінентал використовує агродрони?

Вибір агродрону. Переваги та можливості, які компанія відкрила для аграрного бізнесу. Як новітні технології можуть допомогти оптимізувати процеси в сільському господарстві та підвищити врожайність.

 

 

Чи є сенс використовувати агродрони у великих компаніях?

Як агродрони можуть оптимізувати процеси в сільському господарстві на великих площах та підвищити ефективність виробництва.

 

 

Факапи та невдачі з власного досвіду Євгена.

Чесні історії про факапи та невдачі, з якими зіштовхнулася команда Євгена під час впровадження агродронів. Висновки та поради, які допоможуть уникнути подібних помилок. Корисний досвід як для початківців, так і для досвідчених агрономів.

 

 

Проблеми та обмеження внесення агродронами.

Нюанси, що впливають на ефективність використання дронів у сільському господарстві, та цінні рекомендації від фахівця.

 

 

 Вечера О.М., ст.викладач кафедри сільськогосподарських машин та системотехніки ім. акад. П.М.Василенка.

 

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook