Цикл тренінгів з логіки, проведених на юридичному факультеті, для підготовки здобувачів до Єдиного вступного іспиту та вступу в магістратуру

4 червня 2024 року
  Наприкінці весняного семестру 2023-2024 навчального року за ініціативи співробітників кафедри теорії та історії держави і права Анни Мельник, Ірини Єрмоленко, Світлани Авраменко та Тараса Панталієнка, за підтримки керівництва юридичного факультету НУБіП України було проведено цикл тренінгів з логіки для підготовки до Єдиного вступного іспиту до магістратури.
  Тренінги з логіки складалися з чотирьох онлайн-зустрічей, на яких слухачі мали можливість навчитися вирішувати логічні завдання різними способами, пригадали основи розв’язання математичних задач, познайомилися з принципами надання відповідей на запитання щодо текстів, а також вирішили демонстраційний варіант тестів загальної навчальної компетентності.
  Слухачами тренінгів з логіки стали не тільки здобувачі вищої освіти та співробітники юридичного факультету Національного університету біоресурсів і природокористування України, а і бакалаври інших закладів вищої освіти, інші слухачі, які планують складати ЄВІ в 2024 році та вступати до Національного університету біоресурсів і природокористування України.
  Під пильним керівництвом досвідчених викладачів та підтримкою юридичної спільноти, учасники тренінгів змогли доторкнутися до глибин раціонального мислення та побудови логічної структури. Кожна лекція, кожне завдання були кроком до розуміння та осмислення складних питань, які стануть базисом на шляху до професійного успіху.
  Програма першого тренінгу, що відбувся 11 травня 2024 року, спікером якого була Анна Мельник включала в себе різноманітні вправи та завдання, спрямовані на розвиток логічного мислення та вміння визначати й аналізувати запропоновані тексти. Студенти залучалися до дискусій навколо складних завдань, де вони вчилися встановлювати зв'язки між причиною та наслідком, робити узагальнюючі висновки, а також розбирати логічні парадокси.
  Завданням другого тренінгу, який відбувся 18 травня 2024 року, було вдосконалення навичок слухачів у вирішенні математичних задач, таких як вираховування відсотків від певного числа, пошук середнього арифметичного, а також округлення чисел. Спікер Світлана Авраменко побудувала завдання тренінгу за схемою «від простого до складного», тож слухачі мали можливість зрозуміти алгоритм вирішення задач на простих прикладах, з поступовим ускладненням завдання. Це дозволило сформувати у них впевненість у власних здібностях та підняти мотивацію до подальшого навчання.
  Третій тренінг, що відбувся 25 травня 2024 року, був присвячений розробці алгоритму вирішення текстових завдань. Учасники тренінгу підкорилися вимогам складних логічних завдань, що ставила перед ними спікер Ірина Єрмоленко,аджеуспішне вирішення текстових завдань на екзамені часто визначає, наскільки глибоко студент розуміє логіку задачі. Тому, вміння працювати з алгоритмами та методами аналізу тексту – це не лише є ключ до високого балу, але й надійний інструмент у подальшій навчальній та професійній діяльності, а також посприяє успішному складанню ЄВІ. Під час заходу учасники активно займалися практичними вправами, виконували завдання та обговорювали їх варіанти розв'язання.
  Основним завданням четвертого тренінгу з логіки, який проходив 01 червня 2024 року, було познайомити учасників з демонстраційними варіантом тестів загальної навчальної компетентності (ТЗНК), ознайомити їх з принципом пошуку та оформлення відповіді. Учасники онлайн-тренінгу проявили неабияку активність і енергію, вступаючи в жваві дебати зі спікерами Анною Мельник, Іриною Єрмоленко, Тарасом Панталієнком, аргументуючи свої позиції та розкриваючи суть різноманітних завдань.
  Захоплення й ентузіазм, які відчували учасники тренінгів, стали невичерпним джерелом мотивації. Кожна зустріч не просто надавала знання, але й розвивала критичне мислення та аналітичні здібності. Вони створили атмосферу, в якій учасники змогли вільно висловлювати свої думки та досліджувати нові ідеї. Завдяки тренінгам, слухачі не лише підготувалися до іспиту, але й розвинули важливі навички, необхідні для подальшого академічного та професійного зростання.
  «Це був дуже корисний і інформативний тренінг. Я відчуваю, що мої навички логічного мислення значно покращилися, і тепер я більш впевнено підходжу до підготовки до ЄВІ,» – поділився своїми враженнями абітурієнт в магістратуру Тимофій Образ.
  «Тренінги з логіки перевершили всі мої очікування! Це була неймовірна подорож у світ розумових викликів та аналітичних задач.Я вдячний викладачам за їхню енергію та захоплення, які вони подарували кожному учаснику…» – зазначив майбутній магістр Дмитро Грігалашвіллі.
  Цей цикл тренінгів, як дороговказ на шляху до успіху, не лише допоміг студентам підготуватися до випробувань, а й зробив акцент на їхньому особистому розвитку та самовдосконаленні. Він став втіленням спільних зусиль та віри в потенціал кожного молодого розуму, який мріє відкрити двері до світу знань та правосуддя! Адміністрація юридичного факультету вдячна викладачам кафедри теорії та історії держави і права за проведення циклу тренінгів з логіки.
 
 
Олена Яра,
декан юридичного факультету
Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook