ВСП «Заліщицький фаховий коледж імені Є. Храпливого НУБіП України»: Майстер-клас від майстра писанкарства

1 травня 2024 року
  У ВСП «Заліщицький фаховий коледж імені Є. Храпливого НУБіП України» стало гарною традицією перед Великодніми святами проводити зустріч із талановитим народним майстром України Ігорем Боднарем, який є переможцем багатьох конкурсів з писанкарства та паперопластики. Він входить у двісті кращих писанкарів світу.

  Його писанки є практично по всьому світу. Свої композиції з писанки та паперопластики він презентує на виставках у місті Чернівці, м. Коломиї, м. Тернополі та інших містах.
  Писанкарство – вид декоративно-ужиткового мистецтва, складова національної культури. Писанка є символом життя, адже Великдень – воскресіння Ісуса Христа, відродження.

 

  Неймовірно цікаво та змістовно Ігор Романович розповів про писанку Заліщанщини, яку він вивчає понад 25 років. Кожна писанка – це історія, зашифрована у символах та кольорах, що передається від одного майстра до іншого.

  Дякуємо Ігору Романовичу за професійність та можливість продовжувати наші давні традиції. Бажаємо здоров’я, творчих надбань, Божого благословення. Нехай світле свято Воскресіння Христового принесе мир та спокій для нашої України.

Галина ПОСКОНЮК,
вихователька гуртожитку коледжу

 

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook