Студент спеціальності «Лісове господарство» Віталій Вдовенко виборов дві медалі на Кубку Європи зі стрільби з лука

25 квітня 2024 року
  Із 15 по 20 квітня у Болгарії відбувся Кубок Європи зі стрільби з лука.
  За європейську першість змагалися 273 лучники з 27 країн. Було розіграно 21 комплект медалей (в індивідуальних, командних і змішаних змаганнях у вікових категоріях U18 та U21). Українська команда була представлена 20 спортсменами, які завоювали 6 медалей: 1 золоту, 3 срібних та 2 бронзові нагороди. Віталій Вдовенко (Навчально-науковий інститут лісового і садово-паркового господарства) виборов срібло в особистому заліку і бронзу в командних змаганнях.

21-24 квітня в місті Чернівці, на стадіоні «Буковина» відбувся Чемпіонат України зі стрільби з лука серед спортивних шкіл. В змаганнях взяли участь понад 180 спортсменів. На цих змаганнях Віталій Вдовенко виборов золоту нагороду в командах мікс.