У Заліщицькому фаховому коледжі імені Є. Храпливого НУБіП України відбулися заняття з вогневої підготовки

18 квітня 2024 року
  У ВСП «Заліщицький фаховий коледж імені Є. Храпливого НУБіП України» з розумінням усвідомлюють, що у державі війна, тож кожен громадянин, незалежно від статі, повинен підкорювати не тільки граніт науки, а й вміти користуватися зброєю, маючи такого сусіда.

  На військовому стрільбищі відбулися навчально-тренувальні стрільби для студентів ВСП «Заліщицький фаховий коледж ім. Є. Храпливого НУБіП України», в яких взяли участь 50 студентів.

  Важливою практичною складовою комплексних занять із дисципліни «Захист України» для студентів 2 курсу є проведення практичних стрільб на полігоні. Це розбір і збір автомата, спорядження магазина навчальними набоями, підготовка до стрільб, стрільби на вогневому рубежі і тактична підготовка. Вишкіл відбувався на трьох локаціях. Навчали студентів стрільби інструктори ЗСУ, з проведенням вишколу допомагали працівники Чортківського ТЦК.

 

 

  Стрільба проводилась з бойового АК-74 в режимі автоматичного вогню (8 набоїв) в положенні лежачи за укриттям змінами по 3 особи. Для отримання відмінної оцінки здобувачам освіти потрібно було вразити 3 цілі. Майбутні захисники успішно впорались з поставленими завданнями, дотримувались всіх правил безпеки, змогли краще зрозуміти і відчути особливості роботи та стрільби із бойової зброї.

 

  Дякуємо досвідченим військовослужбовцям за навчання з вогневої підготовки! Готуємось стати до лав захисників України. Слава ЗСУ!

Володимир ФРАСУНЯК,
викладач коледжу

 

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook