Відновленню експериментальної бази – фахові пропозиції

26 березня 2024, 21:24

21 березня 2024 року відбулась робоча зустріч фахівців-тваринників факультету тваринництва та водних біоресурсів, щодо відновленню навчальної, виробничої та наукової діяльності у ВП НУБіП України ,,Навчально-дослідне господарство ,,Ворзель”, яке значно постраждало під час окупації в період декількох місяців 2022 року. Цікавий проєкт ,,Модульна кролеферма-репродуктор” був представлений Тарасом Якубцем, асистентом кафедри генетики, розведення та біотехнології тварин, який охарактеризував основні цілі цього проєкту, а саме освітню, наукову та виробничу. Було висвітлено розрахунки витрат на реалізацію проєкту, продемонстровано основні технологічні параметри виробництва м’яса кролів та закцентовано увагу колег на перевагах і ризиках розробленої моделі ферми.

 

 

 

 

Професор Вадим Лихач – завідувач кафедри технологій у птахівництві, свинарстві та вівчарстві, представив декілька потужних проєктів-ферм з розведення таких видів тварин як перепели, кози, свині. Кожен з них  характеризувався високими виробничими та навчально-науковими характеристиками, що визвало як інтерес так і велику кількість питань.

 

 

  За ініціативи Миколи Грунтковського – начальника відділу організаційної діяльності навчально-дослідних господарств НУБіП України, 22 березня відбулась робоча поїздка у Навчально-дослідне господарство ,,Ворзель”, з оглядом ферм (будівель), які підлягають відновленню та реконструкції. Після наочного обговорення безпосередньо на місці, робота з більш деталізованою доробкою пропозицій була продовжена.  

 

 

 

 

Сергій РУБАН, 

завідувач кафедри генетики, 

розведення та біотехнології тварин

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook