Вітання з НУБіП України! Профорієнтаційний тренінг «Шлях бджоли» для випускників Київщини від викладачів факультету аграрного менеджменту

1 березня 2024 року

Як бджола переробляє нектар у дорогоцінну речовину — мед, так і студент перетворює свої знання за допомогою ефективної праці у достойну заробітну плату

Сьогодні Україна проходить через важкі часи, які впливають на всі сфери нашого життя. У таких умовах може здатися, що освіта не є головним пріоритетом. Проте, навчання в університеті є ключовим фактором, який визначає наше майбутнє. В умовах нестабільності економічної ситуації та соціальних змін, вища освіта виявляється найміцнішим фундаментом для кожного. Університет не просто дарує нам знання, але й вчить адаптуватися до нових умов, розвивати критичне мислення та вирішувати надскладні завдання.

Метою тренінгу «Шлях бджоли» з учнями випускних класів Великодимерського ліцею Броварського району Київської області було розказати про ключові переваги університетської освіти, зокрема особливості навчання на факультеті аграрного менеджменту НУБіП України, та акцентувати увагу на навичках, які є необхідними в реальному житті та на ринку праці. Взаємодія з актуальними проблемами суспільства та розвиток критичного мислення через вищу освіту стають важливими компонентами стратегії перебудови нації. Неодмінним аспектом цього контексту є те, що навчання в університеті стає не тільки засобом саморозвитку, але й каталізатором змін у суспільстві.

 

Національний університет біоресурсів і природокористування України (НУБіП) активно розширює свої міжнародні зв'язки. В університеті успішно реалізовано програми подвійних дипломів із провідними університетами світу, такими як Університет прикладних наук Вайнштефан-Тріздорф (Німеччина), Ангальтський університет прикладних наук (Німеччина), Варшавський університет наук про життя, Університет міста Фоджа (Італія), Поморський університет в Слупську (Польща), Університет міста Ліль (Франція), Словацький сільськогосподарський університет в Нітрі та інші. Також активно взаємодіє з двома Альянсами європейських університетів - UNIgreen та EUgreen, здійснюючи спільні ініціативи для розвитку вищої освіти та досліджень. В рамках програми «Горизонт Європи» цього року було проведено наукових досліджень на суму приблизно 30 мільйонів гривень, що свідчить про високий рівень дослідницької активності університету. Позиціонування НУБіП України в двох міжнародних рейтингах - TIMES та QS, демонструє його високий академічний рівень та вплив в глобальному освітньому середовищі. Ці досягнення свідчать про успішність стратегії міжнародного співробітництва та важливість університету як гравця у світовій науці та освітньому ринку.

 

Тему тренінгу «Шлях бджоли» викладачами факультету аграрного менеджменту обрано не випадково. Адже порівняння еволюції бджолиного життя та академічного розвитку студента розкриває захопливі подібності у їхніх шляхах. Починаючи від вступу в нове середовище та завершуючи досягненням кінцевих цілей, обидва процеси демонструють схожі результати. Ці подібності відображають спільні етапи розвитку, навчання та співпраці, спрямовані на досягнення особистих цілей та створення користі для спільноти або вулика.

 

Навчання в університеті – це надзвичайно цінний час, який не лише розширює ваші знання, але й стає інвестицією в майбутнє. Здобуті тут знання відкривають безліч можливостей на ринку праці, дозволяючи розвивати в собі справжні «суперсили»: інтелект, навички та ефективність спілкування.

Університет – це не тільки освітній заклад, але й прекрасне місце для розширення вашої соціальної мережі. Тут ви не лише знаходите майбутніх партнерів та колег, а й можливо, вас чекає зустріч із майбутнім співзасновником вашого власного бізнесу!

НУБіП України – це справжня технологічна лабораторія інновацій. Тут ви отримуєте можливість освоювати нові технології та розвивати свої навички. Інновації, які ви освоюєте, стають вашим ключем до успіху у вимірах сучасного бізнесу. Навчання тут – справжня пригода, яка формує ваш характер та креативний підхід до життя. Відчуття енергії та атмосфери – це той нескінченний ресурс, який робить вас героєм своєї власної успішної історії.

Початок власного професійного шляху – це подорож, наповнена не лише трудовими викликами, але й неймовірними можливостями для особистого та кар'єрного зростання. Коли ти вибираєш свій шлях, не забувай, що це не лише робота, але і можливість відкрити для себе та розвинути свій потенціал. Університет надає нам не лише знання, але й важливі інструменти для побудови успішної кар'єри. Це освітнє середовище формує нашу ментальність та розвиває навички, які стануть ключем до наших майбутніх доходів. З роками ми не лише ростемо професійно, але й розкриваємо перед собою нові горизонти. Кожен етап нашого розвитку – це окремий етап кар'єрної подорожі, де кожен виклик – це можливість вивчити щось нове і стати ще кращим у своєму ділі. Тож, запам'ятайте: ваш шлях – це не лише кілька років роботи, це захоплююча пригода, де кожен день приносить щось нове та цікаве!

Директор ліцею Тетяна Анатоліївна Філіпова та заступник директора з виховної роботи Вікторія Володимирівна Грисєвич висловили вдячність ректору НУБіП України, академіку Станіславу Ніколаєнко за його позитивний внесок у проведення та успішний хід освітніх реформ. Сучасний підхід до комунікації із вступниками допомагає зацікавити школярів та розкрити для них особливості вступу та навчання на університетському рівні. Активна участь школярів у обговоренні та вираження власних думок свідчить про їхній інноваційний погляд та зацікавленість. Планується проведення подальших зустрічей та спільна робота над новими завданнями.

Ласкаво просимо в університетський світ, де навчання – це пригода самовдосконалення. У цій захопливій подорожі крокуйте відкрито та з ентузіазмом!

Запам'ятайте, що кожен урок – це можливість збагатити свій розум та вдосконалити навички. Не соромтеся задавати питання, беріть участь у дискусіях та вивчайте нове із захопленням. Університет – це місце, де навчання перетворюється на творчий процес, дозволяючи вам розкрити свій потенціал.

Розумійте, що в кожній труднощі та помилці криється можливість вдосконалення. Будуйте свої знання, долайте труднощі та бачте в кожному виклику шанс для росту. Навчання – це не тільки про отримання знань, але й про створення власного шляху до успіху.

Пам'ятайте, що університет – це не просто навчальний заклад, але й спільнота, де ви знаходите різноманіття інших талановитих та цікавих особистостей. Встановлюйте зв'язки, долучайтеся до проєктів, і нехай ця освітня подорож стане для вас яскравим етапом у формуванні власного успішного майбутнього.

Сергій КУЗЬМЕНКО,
доцент кафедри адміністративного менеджменту та
зовнішньоекономічної діяльності

Віталій ГАВРИЛЮК,
доцент кафедри виробничого
та інвестиційного менеджменту

 

 

 

 

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook