В рамках навчальних занять відбулася зустріч з провідним фахівцем компанії ITBIZ

21 лютого 2024 року

    21.02.2024 р.  на заняття для студентів 3-4 курсів спеціальностей 123 «Комп’ютерна інженерія», 122 «Комп’ютерні науки», 125 «Кібербезпека та захист інформації» та «Інформаційні системи і технології» завітав Сергій ЧОРНОУС, провідний фахівець компанії ITBIZ. Він провів гостьову лекцію на тему  "Актуальні напрями та завдання забезпечення безпеки об'єктів інформатизації".  

    Студенти були зацікавлені високоспеціалізованою темою лекції та активно взаємодіяли з експертом. Вони отримали важливі уявлення про сучасні виклики та загрози, що стикаються із захистом об'єктів інформатизації. Гість поділився своїм багаторічним досвідом у сфері кібербезпеки та надав корисні поради щодо впровадження ефективних заходів безпеки. Зустріч стала чудовою можливістю для студентів не лише почути про актуальні напрями в галузі мереж і кібербезпеки, але й задати запитання та обговорити цікаві теми. Вони відчули себе надихненими та зміцненими у своєму бажанні працювати в цій важливій галузі.

 

     Зустріч із фахівцем компанії стала незабутнім досвідом для студентів, які здобувають знання та навички у сфері комп'ютерної інженерії,  кібербезпеки, комп'ютерних наук та інформаційних технологій. Це була чудова нагода поглибити свої знання та засвоїти передові практики у галузі захисту інформації.

    Організатори події висловлюють подяку фахівцю компанії за цікаву та пізнавальну лекцію, яка стала додатковим джерелом мотивації та натхнення для молодих спеціалістів.

Валерій ЛАХНО

професор кафедри комп'ютерних систем,

мереж та кібербезпеки


Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook