Факультет ветеринарної медицини з радістю чекає абітурієнтів з Рівненщини

26 березня 2015, 17:40
Рівненська область, Дубровицький район

19–20 березня цього року професор кафедри анатомії тварин ім. акад. В.Г. Касьяненка факультету ветеринарної медицини НУБіП України Костюк Володимир Кіндратович проводив профорієнтаційну роботу серед земляків – випускників 4-х шкіл Дубровицького району Рівненської області – Дубровицьких загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів № 1 та № 2, Дубровицького навчально-виховного комплексу «Ліцей-школа» та Висоцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, яку закінчив у 1973 році.
Під час зустрічей з випускниками, вчителями та керівництвом цих шкіл професор Костюк В.К. розказав про особливості цьогорічної вступної кампанії до вищих навчальних закладів України загалом та НУБіП України зокрема. Було звернуто увагу на потужний професорсько-викладацький потенціал НУБіП України, відповідне матеріально-технічне забезпечення навчального процесу, можливість студентів університету під час навчання отримати знання та практичні навички у навчальних закладах Європейських країн, США, Канади та інших держав, а також багато інших перспектив, що відкриваються перед студентами столичного навчального закладу. Професор Костюк В.К. наголосив, що з 2015 року у ветеринарній медицині скасовується освітньо-кваліфікаційний рівень «Бакалавр», а отже ті, хто стане студентами ветеринарного факультету, після його закінчення отримають повну вищу освіту з освітнім рівнем «Магістр» без необхідності ще раз вступати до ВНЗ після отримання диплому бакалавра. Професор Костюк В.К. роздав буклети з інформацією про НУБіП України, факультет ветеринарної медицини та окремі кафедри факультету, запропонував майбутнім абітурієнтам ознайомитися з детальною інформацією про університет та його підрозділи на сайтах НУБіП України, запросив відвідати навчальний заклад у День відкритих дверей. У кожній з відвіданих шкіл окремі учні виявили бажання вступити на ветеринарний та інші факультети НУБіП України.
Професор Костюк В.К. був приємно вражений гарним оформленням кабінетів з різних предметів, високим духом патріотичного виховання учнів та бажанням їх й надалі розвивати свій рівень знань і умінь, набувати професійних навичок у різних галузях та сферах діяльності у всіх відвіданих ним школах Дубровицького району.

Професор Костюк В.К. спілкується з учнями 11 класу Дубровицької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 під час уроку інформатики. Вчителька інформатики Гордієва Світлана Анатоліївна тримає буклети НУБіП України

За проханням заступників директора Дубровицької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 з навчальної роботи Тилевної Лариси Олександрівни (зліва) та виховної роботи Станк’явичус Вікторії Казимирівни (справа) професор Костюк В.К. робить запис у книзі гостей школи

Професор Костюк В.К. серед учнів 11 класу Дубровицької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2