«Хустка – жіноча прикраса. Із роду до роду, не втрачена часом»
5 грудня 2023 року, на передодні Дня української хустки, в Ніжинському агротехнічного інституту відбувся захід: «Хустка – жіноча прикраса. Із роду до роду, не втрачена часом». Це свято покликане об’єднати жінок різних професій та національностей задля збереження українських традицій і є шанованим у нашому закладі, як і у всьому світі.
На заході присутні ознайомились із історією виникнення хустки, їх різновидами та використання в українській обрядовості. На майстер-класі студенти та викладачі не тільки побачити різноманітні варіанти пов’язування хустки давніми та сучасними способами, а й мали можливість приміряти представлені на виставці українські хустки які передавались від роду до роду, від покоління до покоління. У теплій атмосфері час пролетів дуже швидко. На згадку кожному лишилось гарне фото та приємний настрій.
Щира вдячність за активну участь у заході та допомогу у створенні виставки українських хусток всім присутнім викладачам, студентам та працівникам інституту.
![](/sites/default/files/u58/news_20231207_202.jpg)
![](/sites/default/files/u58/news_20231207_203.jpg)
![](/sites/default/files/u58/news_20231207_204.jpg)
![](/sites/default/files/u58/news_20231207_205.jpg)
![](/sites/default/files/u58/news_20231207_206.jpg)
![](/sites/default/files/u58/news_20231207_207.jpg)
![](/sites/default/files/u58/news_20231207_208.jpg)
![](/sites/default/files/u58/news_20231207_209.jpg)
![](/sites/default/files/u58/news_20231207_210.jpg)
![](/sites/default/files/u58/news_20231207_211.jpg)
![](/sites/default/files/u58/news_20231207_212.jpg)
![](/sites/default/files/u58/news_20231207_213.jpg)
![](/sites/default/files/u58/news_20231207_214_0.jpg)
![](/sites/default/files/u58/news_20231207_215.jpg)
![](/sites/default/files/u58/news_20231207_216.jpg)
![](/sites/default/files/u58/news_20231207_217.jpg)
![](/sites/default/files/u58/news_20231207_218.jpg)
![](/sites/default/files/u58/news_20231207_219.jpg)
![](/sites/default/files/u58/news_20231207_220.jpg)
![](/sites/default/files/u58/news_20231207_221.jpg)
![](/sites/default/files/u58/news_20231207_222.jpg)
![](/sites/default/files/u58/news_20231207_223.jpg)
![](/sites/default/files/u58/news_20231207_224.jpg)
![](/sites/default/files/u58/news_20231207_225.jpg)
![](/sites/default/files/u58/news_20231207_226.jpg)
![](/sites/default/files/u58/news_20231207_227.jpg)
![](/sites/default/files/u58/news_20231207_228.jpg)
![](/sites/default/files/u58/news_20231207_229.jpg)