У НУБіП України триває другий тиждень зимової екзаменаційної сесії

6 грудня 2023 року
  З 27 листопада по 9 грудня 2023 року згідно графіка освітнього процесу в університеті триває зимова екзаменаційна сесія для студентів бакалаврату та магістратури денної форми навчання усіх факультетів та ННІ.

  Сьогодні 6 грудня, у надзвичайний день подвійного свята – день Святого Миколая та Збройних Сил України, екзамени складають понад 250 академічних груп студентів або ж майже 7 тисяч юнаків та дівчат.
  Так, у студентів 2 курсу ННІ лісового і садово-паркового господарства, які навчаються за спеціальністю «Лісове господарство», сьогодні триває екзамен з дисципліни «Біологія лісових звірів і птахів», а студенти 4 курсу мають нагоду продемонструвати здобуті знання з дисциплін «Інформаційні технології в лісовому господарстві» та «Економіка лісового і садово-паркового господарства».
  
 
 
  На факультеті тваринництва та водних біоресурсів студенти 1 курсу спеціальності «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва» мають екзамен з дисципліни «Зоологія», студенти 2 курсу – екзамен з дисципліни «Екологія у тваринництві», а третьокурсники складають екзамен з дисципліни «Рибництво». У студентів магістратури 1 року навчання того ж факультету відбуваються екзамени з дисциплін «Живлення тварин і якість кормів» та «Іноземна мова за фаховим спрямуванням».
  На факультеті захисту рослин, біотехнологій та екології у студентів 1 курсу, які навчаються за спеціальністю «Захист і карантин рослин» сьогодні відбулися екзамени з дисциплін «Агрозоологія» та «Етнокультурологія»; у студентів 2 курсу – екзамени з дисциплін «Загальна мікробіологія і вірусологія» та «Селекція з основами генетики (селекція)». У 4 курсників-бакалаврів факультету захисту рослин, біотехнологій та екології відбувся екзамен з дисципліни «Імунітет рослин», а у студентів 4 курсу спеціальності «Біотехнології та біоінженерія» відбувся екзамен з дисципліни «Біологія клітини».
 
 
 
 
 
  Другокурсники-бакалаври агробіологічного факультету спеціальності «Агрономія» у повному складі успішно склали екзамени з дисциплін «Фізіологія рослин з основами біохімії», «Сільськогосподарська ентомологія» та «Генетика». Склавши екзамени, студенти активно обговорюють результати та діляться враженням від складних, а іноді несподіваних, питань у екзаменаційних білетах, сподіваючись на високі оцінки. 
  У самому розпалі триває зимова сесія 2023/2024 н.р. і у студентів ННІ неперервної освіти і туризму. Так студенти 4 курсу спеціальності «Готельно-ресторанна справа» складають екзамен з дисципліни «Міні-технології харчових виробництв», а у магістрів 1 року навчання спеціальності «Публічне управління та адміністрування» відбувся екзамен з дисциплін «Управління персоналом», «Інноваційний менеджмент». У студентів спеціальності «Готельно-ресторанна справа» відбувся екзамен з дисципліни «Стратегічний маркетинг в готельно-ресторанному бізнесі».
 
 
 
 
  На факультеті аграрного менеджменту у студентів 1 курсу, які навчаються за спеціальностями «Маркетинг» та «Менеджмент» тривають екзамени з дисциплін «Вища математика» та «Вступ до фаху», а у студентів 2 курсу – з дисципліни «Техніка презентації та спічрайтинг з основами веб-дизайну».
  Аналогічна ситуація на всіх інших факультетах та ННІ університету, де студенти старанно готують відповіді на питання екзаменаційних білетів та сподіваються на об’єктивні та високі оцінки у своїх екзаменаційних книжках. Адже за результатами зимової екзаменаційної сесії кращі зі студентів, які навчаються за рахунок державного замовлення, отримають омріяні академічні стипендії.
  Можемо з впевненістю констатувати, що зимова екзаменаційна сесії 2023-2024 н.р. для студентів денної форми навчання бакалаврату та магістратури триває успішно і вчасно завершиться до 9 грудня 2023 р.
 

Бажаємо студентам та науково-педагогічним працівникам успішного завершення зимової екзаменаційної сесії та високих об’єктивних оцінок!

 
Оксана Зазимко,

заступник начальника навчального відділу 


Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook