Ph.D. Делегація відділу аспірантури відвідала гуртожиток №4

23 листопада 2023 року
  З метою здійснення контролю за дотриманням правил, вдосконалення умов проживання аспірантів та створення комфортного середовища для наукового розвитку, делегація відділу аспірантури нашого університету здійснила візит до гуртожитку №4.

  У складі комісії були присутні завідувач відділу Віталій Вакуленко, заступниця – Надія Міняйло, провідний фахівець – Тимофій Корнійчук та фахівчиня – Владислава Сільченко. З метою об'єктивності та повноти перевірки, до процесу долучилися завідувач гуртожитку Руслан Кульпін та староста гуртожитку серед аспірантів Василь Костинюк.

  Планова перевірка почалася з огляду стану кімнат та місць загального користування 4-го поверху гуртожитку, на якому проживають аспіранти університету. Під час огляду делегати зауважили, що аспіранти відповідально ставляться до питання дотримання чистоти, а також відділом були відзначені кімнати, які відповідали найвищим стандартам порядку та комфорту.

  Також, виходячи з умов сьогодення, особливу увагу приділено було укриттю, яке в гуртожитку має належний стан та забезпечене усім необхідним. Делегація відділу аспірантури ще раз закцентувала увагу на інструкціях з дотримання правил поведінки в умовах воєнного стану в Україні.

  Візит відділу аспірантури до гуртожитку був конструктивним і продуктивним заходом. Також слід відзначити хороший загальний стан гуртожитку та кімнат, де мешкають здобувачі. В гуртожитку є належні умови як для проживання, так і для підготовки до занять. Важливою є активна співпраця між відділом аспірантури, гуртожитком та аспірантами для створення найбільш комфортних умов для навчання та наукової діяльності.

Тимофій Корнійчук,
провідний фахівець відділу аспірантури

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook