Важливі питання сьогодення в полі зору вченої ради факультету тваринництва та водних біоресурсів

21 листопада 2023, 2:32

    16 листопада 2023 р. за головуванням Руслана Кононенка відбулося засідання вченої ради факультету тваринництва та водних біоресурсів, присвячене життєдіяльності факультету в складних умовах сьогодення.

     Відкриваючи засідання, Руслан Володимирович вручив Грамоти та Подяки студентам факультету за високі успіхи у навчанні, вагомий внесок у розвиток студентського самоврядування та з нагоди Міжнародного дня студента.

     Першим питанням порядку денного був розгляд кандидатур на заміщення вакантних посад доцентів кафедр: годівлі тварин та технології кормів ім. П.Д. Пшеничного – кандидат с.-г. наук, доцент Дмитра Уманця, технологій виробництва молока та м’яса – кандидат с.-г. наук, доцент Дмитра Носевича, технологій у птахівництві, свинарстві та вівчарстві (2 кандидатури) – кандидат с.-г. наук, доцент Людмили Зламанюк та кандидат с.-г. наук, доцент Руслани Уманець, За результатами таємного голосування всі кандидатури були рекомендовані до продовження виконання обов’язків на посаді доцента.

     Потому, помічник декана з міжнародної роботи Людмила Зламанюк доповіла план міжнародної діяльності факультету тваринництва та водних біоресурсів на 2024 рік та участь в ній кафедр факультету, який після обговорення був прийнятий за основу.

     Потім згідно порядку денного, заслухали наукову доповідь професора кафедри генетики, розведення та біотехнології тварин, доктора біол. наук, професора Світлани Костенко на тему “Вплив хронічного низькодозового опромінення на рівень соматичного мутагенезу свійських тварин”, яка викликала зацікавленість та жваве обговорення серед членів вченої ради.

     Вченою радою також були рекомендовані до друку навчально-методичні матеріали, підготовлені науково-педагогічними працівниками факультету.

       За усіма пунктами порядку денного проведено обговорення та шляхом відкритого голосуванням 22 членами вченої ради прийняті відповідні рішення.

       Підводячи підсумки вченої ради декан факультету наголосив, на обов’язковому і неухильному дотриманні безпекових правил при повітряних тривогах, для збереження здоров’я та життя співробітників і студентів факультету.

Людмила Зламанюк,
секретар вченої ради факультету
тваринництва та водних біоресурсів

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook