Підвищення кваліфікації лікарів ветеринарної медицини

20 березня 2015 року
НУБіП України

17 березня 2015 року згідно плану-графіка підвищення кваліфікації керівних працівників і спеціалістів агропромислового комплексу України, (затвердженого Міністерством аграрної політики та продовольства України №37-128-12/19169 від 18.12.2014 р.) на факультеті ветеринарної медицини НУБіП України разом з ННІ післядипломної освіти розпочато підвищення кваліфікації лікарів ветеринарної медицини за трьома напрямками:

Ø    Начальники і заступники начальників, спеціалісти відділів головних управлінь ветеринарної медицини в областях України, управлінь ветеринарної медицини в районах та містах;

Ø    Завідувачі і лікарі лабораторій ветеринарно-санітарної експертизи, офіційні лікарі ветеринарної медицини;

Ø    Провідні лікарі ветеринарної медицини – токсикологи районних державних лабораторій ветеринарної медицини, лікарі-токсикологи державних лабораторій ветеринарної медицини в областях з різних методів досліджень (атомно-адсорбційної спектрометрії)

З слухачами зустрілися та провели лекції:

Ø   Цвіліховський Микола Іванович в.о. декана факультету ветеринарної медицини НУБіП України, доктор біологічних наук, професор кафедри терапії і клінічної діагностики НУБіП України, академік НААН України

Ø    Пабат Віктор Олексійович заступник директора ННІ післядипломної освіти, доктор с.-г. наук, професор кафедри інноваційної діяльності в АПК НУБіП України.

Ø    Бойко Григорій Васильович кандидат ветеринарних наук, доцент кафедри фармакології та токсикології НУБіП України, координатор післядипломної освіти на факультеті ветеринарної медицини.

Крім цього з слухачами, які є безпосередніми працедавцями, була проведена профорієнтаційна робота, їх було ознайомлено з перевагами навчання в нашому університеті. Також було наголошено що НУБіП України є флагманом надання можливості отримання другої вищої освіти на основі здобутого раніше освітньо-кваліфікаційного рівня.


Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook