Співпраця з ННЛ «AGMEMOD» економічного факультету як складова ефективної освітньої траєкторії магістрів-кібернетиків

8 листопада 2023 року
  Вже декілька років поспіль в обов’язковій складовій освітньої програми підготовки фахівців за ОПП «Економічна кібернетика» є дисципліна "Глобальна економіка", яка викладається завідувачкою кафедри глобальної економіки економічного факультету, професоркою Наталією Вдовенко.

  Завдяки цьому студенти мають змогу познайомитися з роботою навчально-наукової лабораторії AGMEMOD, послухати цікаві новітні лекції про процеси глобалізації в аграрному секторі та попрацювати в середовищі європейської розробки – моделі AGMEMOD.
  Лабораторія AGMEMOD кафедри глобальної економіки – це не тільки середовище навчання, але і простір творчості, партнерства та позитиву. 

  AGMEMOD – це економетрична динамічна модель часткової рівноваги, яка аналізує вплив сценаріїв політичних рішень на аграрний сектор країн ЄС, а також і України. І наші студенти мають змогу долучитися до цікавої роботи з моделювання майбутнього розвитку аграрного сектору України на основі сценаріїв актуальних політичних рішень.

  Продовженням спільних освітніх активностей була дослідницька робота студента магістратури за освітньою програмою «Економічна кібернетика» над підготовкою кваліфікаційної магістерської роботи на тему: «Економетричний аналіз та моделювання розвитку аграрного сектору України із застосуванням AGMEMOD моделі». Тут теж співпраця з колективом кафедри глобальної економіки та ННЛ AGMEMOD стала у нагоді. Завідувачка навчально-наукової лабораторії Анастасія Яцун надала кваліфіковані консультації щодо досліджень магістранта та показала «світ» AGMEMOD.

  Студенти мали змогу попрацювати в середовищі моделі, отримати практичні результати дослідження, долучитися до цікавої й важливої роботи лабораторії.

  Така співпраця, без сумніву, слугує покращенню якості освітнього процесу, вдосконаленню та актуалізації обізнаності магістрів з проблем глобального світу, незалежно від сучасних викликів.

                       

  Творча і доброзичлива з одного боку, та професійна і наукоємка з іншого боку атмосфера панує в  лабораторії, що притягує сюди і студентів і дослідників.
  Дякуємо кафедрі глобальної економіки, та особисто, Наталії Михайлівні за таку плідну співпрацю!


Наталія Клименко,
заступник декана
факультету інформаційних технологій

Юлія Перегуда, 
доцент кафедри глобальної економіки

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook