Відзначення жовтневих знаменних дат у Немішаївському фаховому коледжі

3 жовтня 2023 року
  Жовтень щедрий на знаменні дати. І перший день – яскравий тому приклад. З нагоди свят – Дня захисників та захисниць України, Дня територіальної оборони, Дня працівників освіти, Дня бібліотекарів, Дня людей похилого віку, Покрови Пресвятої Богородиці – в Немішаївському фаховому коледжі НУБіП України проведено ряд заходів.
  Напередодні Дня працівника освіти відбулося засідання педагогічної ради, на якому адміністрація коледжу на чолі з директором Володимиром Альохіним привітали усіх співробітників з професійним святом, а також вручили відзнаки – Грамоти та Подяки співробітникам за особливі трудові заслуги.
  29 вересня 2023 року на відділенні «Ветеринарна медицина» відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки і присвоєння імені шанованої особистості сучасній навчально-виробничій лабораторії «Навчальний лікувально-діагностичний центр ветеринарної медицини імені РАДЗІХОВСЬКОГО А.П.».
  На урочистому заході з нагоди цієї знакової події коледжанська родина мала за честь вітати почесного гостя – Анатолія Павловича Радзіховського.
  Анатолій Павлович Радзіховський (нар. 20 лютого 1942 р.) – доктор медичних наук (1986), професор (1992) кафедри загальної та невідкладної хірургії НМАПО імені П. Л. Шупика; заслужений діяч науки і техніки України (1996), заслужений художник України (1993), академік Української академії наук (1993), Академії інженерних наук України (1995), Міжнародної академії комп'ютерних наук і систем (2009), лауреат Державної премії України (1986), всеукраїнських премій – «Визнання» (2002), «Золотий Орфей» (2004), імені Платона (2005); міжнародних премій – «Дружба» (2002), імені Михайла Ломоносова (2007) та імені Віктора Глушкова (2008).
  Випускник Немішаївського фахового коледжу 1961 року (тоді Мироцький зооветеринарний технікум). Є автором і співавтором 419 наукових праць, зокрема – 48 монографій, 2 двотомних хірургічних атласів, словника, 52 авторських свідоцтв та патентів, 15 методичних рекомендацій. Автор понад 350 живописних робіт в усіх жанрах та науково-графічних праць.
  Анатолій Павлович – лікар від Бога, художник та публіцист, лицар козацтва і славний син України.
  Присвоєння навчальному лікувально-діагностичному центру ветеринарної медицини імені РАДЗІХОВСЬКОГО А.П. мотивуватиме студентів у прагненні до здобуття ґрунтовних професійних знань та практичних навичок.
  У цей напрочуд теплий сонячний день до коледжу з благодійним концертом на допомогу і підтримку ЗСУ завітали відомі українські артисти: Павло Скляров, М’ята, Андрій Іващенко, Олег Сербін, Анастасія Мартинюк, Андрій Рудий, Ірина Шегеда, фіналістки дитячого Євробачення Даніела Шапошнікова та Альона Жемчуг; Заслужені артисти України: Астрая, Андрій Князь, Анастасія Нечаєва, Сергій Безсонов, Роман Рудий, Оксана Пекун.
  Розмаїття голосів, бездоганне виконання українських пісень піднесли настрій усім присутнім і вкотре довели, що Україна – нездоланна, непереможна! Дякуємо нашим талановитим артистам за подаровані приємні миті естетичної насолоди! Всі зібрані кошти передано на підтримку ЗСУ.
  На концертну програму були запрошені не лише співробітники та студенти, а й багато гостей, серед яких наші шановані ветерани, представники старшого покоління. Адже Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана – це чудова можливість сказати теплі слова вдячності батькам, матерям, ветеранам війни і праці, пенсіонерам і взагалі всім літнім людям за внесок у розвиток коледжу, країни, за багаторічну самовіддану працю, доброту і мудрість.
 
  З нагоди свят та з метою пропагування здорового способу життя серед студентства коледжу було проведено спортивні змагання з різних видів спорту. Наші юні спортсмени продемонстрували неабияку силу та спритність, ще раз довівши, що козацькому роду нема переводу.

Віримо – Україну не здолати!

  Був, є і буде на благодатній українській землі Вчитель, який є Патріотом своєї справи, свого рідного коледжу, свого краю і рідної незалежної України!

  Нехай тепло душі, яке ви щедро віддаєте іншим, повертається до вас здоров’ям, щастям і енергією для нових благородних звершень в ім’я майбутнього нашої України!

 
Олена Кищук,

практичний асихолог 


Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook