Студентська благодійна ветеринарна конференція

3 жовтня 2023 року
  30 вересня на факультеті ветеринарної медицини пройшла благодійна ветеринарна конференція на тему "Підхід до пацієнта з травмою". Організаторами виступили Сенат студентської організації факультету ветеринарної медицини НУБіП України спільно з нашими роботодавцями – мережею ветеринарних клінік "Зоолюкс".

  На конференції були представлені основні алгоритми дій для первинної оцінки ситуації та надання кваліфікованої допомоги травмованим собакам і котам. Вся інформація була розподілена на 6 змістовних «блоків», що дуже зручно, адже після кожного такого розділу можна задати питання, не відштовхуючись від теми.

 

  Слід зазначити, що конференція мала статус благодійної, тож весь грошовий внесок був перерахований на підтримку Збройних Сил України.

 

  Протягом усіх блоків інформації було видно, що студенти зацікавлені. Це можна зрозуміти по комунікації залу з лекторами – Тарасом Кондратюком та Євгеном Корнєєвим, навіть під час перерв до лікарів підходили студенти та ставили запитання, що виникли у них опісля.

 

  Також, до нас на факультет завітала голова студентської ради факультету ветеринарної медицини Одеського державного аграрного університетуБродовська Катерина. Приємно, що студенти-ветеринари з інших університетів відвідують наші заходи. Мали змогу поспілкуватись з Катериною і про подальшу співпрацю між органами студентського самоврядування факультетів ветеринарної медицини та дійшли висновку, що це точно не остання наша зустріч.

  Мозковий штурм для студентів факультету ветеринарної медицини це те, що дає стимул рухатись далі в заданому напрямку. В даному випадку «напрямок» – це стати відмінним фахівцем у галузі ветеринарної медицини.

   Дякуємо мережі ветеринарних клінік «Зоолюкс» та лекторам за змістовний потік інформації та співпрацю.

   Як Сенат студентської організації факультету ветеринарної медицини НУБіП України анонсуємо, що таких конференцій старатимемось робити більше. Розширюємо свої освітні кордони, отримуємо знання та стаємо частиною нашої спільної перемоги!


Марія Хведчук,
голова ССО ФВМ

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook