Заліщицькому фаховому коледжу – 125!

15 вересня 2023 року

  ВСП «Заліщицький фаховий коледж імені Є. Храпливого НУБіП України» святкує 125 років від дня заснування. Крайовий Заклад садівничий було засновано 1898 року. Він пройшов через дві світових війни, і зараз функціонує як державний заклад передфахової вищої освіти, один з провідних навчальних закладів Тернопільщини, входячи в структуру Національного університету біоресурсів і природокористування України.

  У програму відзначення ювілею ввійшло ряд заходів, які були проведені в навчальному закладі. Було відкрито фотовиставку його історії. Відкриття переоснащеної аудиторії новими комп’ютерами теж було приурочено ювілейній даті. Відбулось також відкриття оновленої експозиції музею навчального закладу. Та головні події відзначення ювілейної дати відбулися 15 вересня. Напередодні цієї дати представники відокремлених структурних підрозділів НУБіП України за участю ректора Станіслава Миколайовича Ніколаєнка в ході проведення круглого столу обмінялись думками про особливості освітнього процесу в умовах воєнного стану.

  А вже наступного дня учасники урочистостей стали свідками відкриття пам’ятника-погруддя Євгену Храпливому – ідеологу і практику суспільної агрономії у Галичині, вченому, організатору кооперативного руху. У вестибюлі навчального корпусу було розміщено виставку декоративних творів студентів та викладачів.

  Урочистості були продовжені у міському палаці культури. Були щирі слова привітання ректора НУБіП України Станіслава Миколайовича Ніколаєнка, виступ директора коледжу Бориса Степановича Павлюка, представників відокремлених структурних підрозділів НУБіП України, навчальних закладів Тернопільщини, представників Тернопільської обласної, Чортківської районної та Заліщицької міської ради. Звучали слова благословення пароха церкви Покрови Пресвятої Богородиці м. Заліщики о. Івана Сендзюка. І звичайно, були відзнаки, які від ректорату університету вручив Станіслав Миколайович, були грамоти від обласної, районної та міської влади. Відзначені працівники і дирекцією коледжу.

  Святкове дійство супроводжувалось виступами талановитих учасників художньої самодіяльності коледжу.
  Заліщицький фаховий коледж вступив в чергове чверть століття свого існування. Історія навчального закладу – це плин часу, це предмет гордості усіх, хто ньому працював і працює. На урочистостях були виступи і випускників навчального закладу, які досягнули значних успіхів у професійній діяльності. Прозвучали і відеопривітання з Польщі.

  Були побажання процвітання коледжу, вдячність Збройним Силам України, побажання Перемоги над агресором та миру. Колектив ВСП «Заліщицький фаховий коледж імені Є. Храпливого НУБіП України» з вдячністю приймає привітання та з впевненістю дивиться в майбутнє.

Юрій ВІЙТИК,
викладач коледжу

 


Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook