Радісна та урочиста подія для першокурсників факультету ветеринарної медицини

8 вересня 2023 року
ФВМ НУБіП України
   Початок вересня – це завжди особливий час для студентів. На факультеті ветеринарної медицини відбулася традиційно урочиста подія – вручення студентських квитків першокурсникам! Першокурсники, які переступили поріг найкращого ветеринарного факультету, стали частиною великої і дружньої академічної родини та нині отримали перший офіційний документ – студентський квиток.

  

  

 

 

   Це було не просто звичайне отримання ідентифікаційних карток, це був символ переходу зі статусу абітурієнта до студента, готового до нових здобутків і викликів. Кожен студент з усмішкою на обличчі приймав свій студентський квиток, який став невід'ємною частиною їхнього студентського життя. Видача студентських квитків стала незабутнім днем для всіх учасників, нагадуючи їм про важливість знань, дружби та можливостей, які вони матимуть на своєму студентському шляху, а допоможуть їм у цьому їх куратори.

  

  

 

 

   Варто відзначити, що студенти – першокурсники відтепер мають можливість користуватися студентським квитком через єдиний портал державних послуг «Дія». Це сприятиме забезпеченню використання студентських квитків та розширенню сфери їхнього застосування.

Наставники групи

 

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook