До уваги студентів пільгових категорій, які проживають в гуртожитках університету!

14 серпня 2023 року
  Для забезпечення пільгового проживання студентів окремих категорій у 2023-2024 навчальному році в гуртожитках студмістечка необхідно у двотижневий термін з моменту поселення у гуртожитки подати деканатам факультетів/ дирекціям ННІ відповідні заяви з необхідними документами.
 
  Студенти, які вже отримували зазначену пільгу раніше, подають лише заяву, а всі інші – заяву з відповідним пакетом документів. Деканати факультетів/ дирекції ННІ збирають заяви, зазначають в них дату та номер наказу, згідно якого студент поселений на поточний навчальний рік у гуртожиток і централізовано передають їх відділу соціальної роботи, який готує відповідний наказ.
  З переліком категорій студентів денної форми навчання (держзамовлення і контракт) та документів для надання їм пільги з оплати за проживання в гуртожитку, а також формою заяви можна ознайомитися на сайті НУБіП України у розділі «Студенту».
  Що стосується студентів-сиріт та осіб з їх числа, то для пільгового проживання в гуртожитках вони також на тих же умовах мають подати до відділу соціальної роботи заяву, відповідно до своєї пільгової категорії.
 
Віктор Потебня,
начальник відділу соціальної роботи
 

    

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook